Privaatsuspoliitika

Kasutame veebilehel küpsiseid, tagamaks registreerimisprotsessi terviklikkust ja võimaldamaks kasutajatel isiklikult veebilehte muuta. Küpsis on väike tekstifail, mis on salvestatud veebilehe serveri kõvakettale. Seda faili ei saa väärkasutada programmide käivitamiseks ega arvuti nakatamiseks viirustega. Küpsised on antud üksnes Sinu käsutusse ja neid saab lugeda ainult selle domeeni veebiserver, kust küpsis Sulle välja anti. Üks põhilisi küpsisefaili otstarbeid on Sinu aja säästmine. Kui näiteks Sa kohandad veebilehte või lehitsed seda, siis järgmistel külastustel tuletab küpsis veebilehele meelde spetsiifilise info Sinu eelistuste kohta. See lihtsustab asjassepuutuva sisu kuvamist, hõlbustab veebilehel navigeerimist jne. Kui Sa veebiserveri poole uuesti pöördud, saab varem sisestatud infot uuesti lugeda, nii et Sul on hõlpsam kasutada neid veebilehe funktsioone, mida Sa juba varem kohandanud olid.

Küpsise saatmisel meie veebilehele võivad abi osutada lehemärgid (veebimajakad), mida tuntakse ka läbipaistva GIF-tehnoloogiana. See tehnoloogia on tööriist, mida me kasutame kokkuvõtlike statistiliste andmete korjamiseks veebilehe kasutamise kohta, näiteks infot selle kohta, kui palju veebilehe kasutajaid on klikkinud võtmeelemente (näiteks linke või graafikat). Me võime kokkuvõtlikke statistilisi andmeid veebilehe kohta edastada partnerettevõtetele või avalikustada.

Sina saad küpsistega automaatselt nõustuda või neist keelduda. Enamik veebilehitsejaid nõustub automaatselt küpsistega, kuid harilikult saate veebilehitseja seadistada ka neist keelduma. Kui Sa küpsistest keeldud, ei saa Sa ŠKODA AUTO veebilehe interaktiivseid funktsioone tõenäoliselt täies mahus kasutada. Siinne veebileht kasutab registreerimiseks ŠKODA CIS-veebilehte. Kui soovid registreeruda, küsitakse Sinu kasutajanime ja salasõna. Registreerumine tagab Sulle ligipääsu paljudele teistele veebilehtedele ja seotud teenustele. Kui Sa registreerusid CIS-teenust kasutades, registreerud ühtlasi ka ŠKODA AUTO veebilehele ja avad ŠKODA CIS-konto.