ŠKODA KAROQ SCOUT

ŠKODA KAROQ SCOUT
ŠKODA KAROQ SCOUT

ŠKODA KAROQ SCOUT

8. 8. 2018

ŠKODA KAROQ SCOUT saab põhivarustusse nii nelikveo kui ka sportiku ja jõulise maasturivälimuse.

ŠKODA KAROQ tunneb end ühtviisi koduselt nii suurlinna asfaldil kui ka teedeta maastikul. Tänu arvukatele variantidele rahuldab see mudel kõigi klientide vajadusi, alates noortest peredest ja lõpetades nendega, kellele meeldib looduses seigelda. Sarnaselt OCTAVIA SCOUTile ja KODIAQ SCOUTile pakub ka SCOUTi perekonna uusim liige nelikvedu põhivarustusena. Lisaks rõhutab jõuline maasturivälimus mudeli optimeeritud maastikusõiduvõimeid. Raskete teeolude paketiga on ŠKODA KAROQ SCOUT valmis sõitu jätkama ka seal, kus asfalttee otsa lõpeb.

VASTUPIDAVAD KEREDETAILID RÕHUTAVAD MAASTURI ISELOOMU

Kroomitud ja hõbedased ehisosad kerel, silmatorkavad tiivalaiendid ja 18-tollised antratsiithallid poleeritud valuveljed Braga annavad ŠKODA KAROQ SCOUTile toeka ja jõulise väljanägemise. Lisana pakub ŠKODA veel 19-tolliseid antratsiithalle valuvelgesid Crater. Võimukat välimust täiendavad tumendatud klaasid ja SCOUTi logod eesmistel poritiibadel. Interjöörist leiame uudse kujundusega, kontrasttoonis mustade ja pruunide õmblustega istmekatted. Kõigile istmetele on tikitud kiri „SCOUT“. Rikkalikku põhivarustusse kuuluvad muuhulgas nahkkattega multifunktsionaalrool, roostevabast terasest elementidega pedaalid ja LED-valgustite pakett koos meeleoluvalgustusega.

TÕHUSAD JA VÕIMSAD MOOTORID KOOS NELIKVEOGA

KAROQ SCOUT on kompaktse linnamaasturi ainus variant, millel nelikvedu kuulub alati põhivarustusse. ŠKODA pakub sellele kolme tõhusat ja keskkonnasõbralikku mootorit. 1,5-liitrine TSI-bensiinimootor võimsusega 110 kW (150 hj) on saadaval kombinatsioonis 7-käigulise DSG-ga, selle kõrval pakutakse ka kaht diislit. 2.0 TDI võimsusega 110 kW (150 hj) saab kaasa 6-käigulise manuaalkäigukasti, kuid soovi korral võib sinna juurde tellida ka 7-käigulise DSG. Võimsaimas ŠKODA KAROQ SCOUTis arendab 2.0 TDI 140 kW (190 hj) ning selle juurde kuulub alati 7-käiguline DSG.

VIRTUAALNE JUHIKOHT JA TEISED NUTIKAD VÕIMALUSED

ŠKODA KAROQ SCOUTi virtuaalset juhikohta saab juht vastavalt oma soovidele ümber kujundada. Sõidurežiimide valik sisaldab ka maastikusõiduks mõeldud seadistust. Tänu LTE-moodulile ja WiFi-kuumkohale on ŠKODA KAROQ SCOUTi reisijad „alati võrgus“.

SIMPLY CLEVER

Ehtsa ŠKODAna paistab ka KAROQ SCOUT silma arvukate Simply Clever-lahenduste ja panipaikadega. Lisavarustusse kuuluv elektriajamiga tagaluuk koos funktsiooniga tip-to-close avaneb ja sulgub nupuvajutuse peale või avatud luuki kergelt tõmmates. Soovi korral on saadaval veel tagakaitseraua-alune virtuaalpedaal, mis võimaldab tagaluuki avada pelga jalaliigutusega. Pakiruumile pakub ŠKODA ka topeltpõhja. Pisiesemete hoidmiseks mõeldud võrktaskud esiistmetel ja keskkonsoolil muudavad argisõidud lihtsamaks, samuti nagu multimeediaseadme hoidik ja mündihoidik juhi poolel.

ŠKODA laiendab KAROQi mudeliperekonda, esitledes 2018. aasta Pariisi autonäitusel uut KAROQ SCOUTi – menuka kompaktse linnamaasturi veelgi vastupidavamat varianti.

Viimased uudised

Kõik uudised