ŠKODA KAROQ SPORTLINE

ŠKODA KAROQ SPORTLINE
ŠKODA KAROQ SPORTLINE

ŠKODA KAROQ SPORTLINE

8. 8. 2018

Mudeliperekonna võimsaim bensiinimootor: 2.0 TSI võimsusega 140 kW (190 hj). Sportliku disainiga kaitserauad, 18-tollised valuveljed ja sportistmed kuuluvad põhivarustusse.

SPORTLIK DISAIN VÄLJAS JA SEES

ŠKODA KAROQ SPORTLINE’i dünaamiline iseloom saab selgeks juba esimesel pilgul. Sportliku joonega kaitserauad ja eksklusiivsed 18-tollised mustad valuveljed Mytikas annavad autole sportliku väljanägemise, lisana on saadaval veel 19-tollised mustad poleeritud valuveljed Vega. Eesmised poritiivad kannavad SPORTLINE’i logo, muljet elegantsest välimusest tugevdavad veel kerevärvi ja mustad küljekarbid, tumendatud aknad ning mustad katusereelingud.

Interjööris hakkavad kohe silma mustad, kontrasttoonis hõbedaste õmblustega sportistmed. Istmed on polsterdatud revolutsioonilise, õhku läbilaskva kolmekihilise Thermoflux-kangaga, mis eriti suvel muudab reisijate olemise mõnusamaks. Esiistmed saavad ka reguleeritava nimmetoe. Perforeeritud nahast kattega multifunktsionaalset sportrooli ehivad hõbedased õmblused. Sportliku interjööri osadeks on veel roostevabast terasest elementidega pedaalid, must laepolster, mustad uksepostid ja LED-valgustuse pakett koos meeleoluvalgustusega.

NELI MOOTORIT JA SOOVI KORRAL NELIKVEDU

Valida on nelja tõhusa ja keskkonnasõbraliku mootori vahel, millest 2,0-liitrist TSI-bensiinimootorit võimsusega 140 kW (190 hj) pakub ŠKODA ainult KAROQ SPORTLINE’ile. Ka võimsam kahest saadaolevast 2,0-liitrisest TDi-diislist arendab 140 kW (190 hj). Selle veojõu kannab kompaktne linnamaastur teepinnale läbi 7-käigulise DSG ja nelikveo. Esiveoline 2.0 TDI võimsusega 110 kW (150 hj) saab põhivarustusse 6-käigulise manuaalkäigukasti, nelikvedu koos 7-käigulise DSG-ga on sellele mudelile saadaval lisana. ŠKODA pakub 7-käigulist DSG-d ja nelikvedu lisavarustusena ka esiveolisele, 1,5-liitrise TSI-bensiinimootoriga (110 kW/150 hj) versioonile.

LISAVARUSTUSES DIGITAALNE NÄIDIKUPANEEL

Soovi korral saab ŠKODA KAROQ SPORTLINE’i varustada virtuaalse juhikohaga. KAROQ SPORTLINE’i virtuaalsel juhikohal on täiendav viies ekraanirežiim, mille keskel kuvatakse tahhomeetrit ja hetkkiirust. Tänu LTE-moodulile ja WiFi-kuumkohale on ŠKODA KAROQ SPORTLINE’i reisijad „alati võrgus“. Sõidudünaamikat saab seadistada sõidurežiimi valikuga ning elektrooniline stabiilsuskontroll on samuti kaheastmeliselt seadistatav.

SIMPLY CLEVER

Tüüpilise ŠKODAna paistab ka KAROQ SPORTLINE silma arvukate Simply Clever-lahenduste ja panipaikadega. Lisavarustusse kuuluv elektriajamiga tagaluuk koos funktsiooniga tip-to-close avaneb ja sulgub nupuvajutuse peale või avatud luuki kergelt tõmmates. Soovi korral on saadaval veel tagakaitseraua-alune virtuaalpedaal, mis võimaldab tagaluuki avada pelga jalaliigutusega. Pakiruumile pakub ŠKODA ka topeltpõhja ja praktilist rulookatet. Pisiesemete hoidmiseks mõeldud võrktaskud esiistmetel ja keskkonsoolil muudavad argisõidud lihtsamaks, samuti nagu multimeediaseadme hoidik ja mündihoidik juhi poolel.

Uus KAROQ SPORTLINE on teine kompaktse linnamaasturi variant, veelgi sportlikum nii disaini kui ka sõidudünaamika osas, mida ŠKODA esitleb Pariisi autonäitusel 2018. aasta oktoobris.

Viimased uudised

Kõik uudised