Kasulik info

Mobiilsusgarantii

ŠKODA Auto a.s. annab sõiduki garantii kehtivuse ajaks, maksimaalselt 2 aastaks, kogu Euroopa ulatuses mobiilsusgarantii.

Juhul kui jääte oma ŠKODA sõidukiga teele, helistage:
Eestis ŠKODA autoabi numbrile +372 6 979 182
ŠKODA autoabi teenindab teid ööpäevaringselt.

Välismaal ŠKODA ametlikule maaletooja numbrile, mille leiate autoga müügihetkel kaasa antavast vihikust Help On The Road.

Teenused

AUTORIKKE KOHAPEALE PARANDAMINE
VAJADUSEL PUKSEERIMINE
MAJUTAMINE
ASENDUSAUTO
REISI JÄTKAMINE VÕI KOJUSÕIT
TEAVITAMINE JA NÕUSTAMINE

Mobiilsusgarantii tagamise tingimused

Mobiilsusgarantii tagamise tingimustest teavitab ŠKODA ametlik esindus uue auto ostjat auto soetamisel. Täiendavat infot mobiilsusgarantii tingimustest leiab ka autoga kaasasolevate juhendmaterjalide lisast.

Kui klient käib volitatud ŠKODA teeninduspartnerite juures korrapäraselt autoteeninduses sõidukit kontrollimas (vastavalt sätestatud hooldusplaanile) ja toob sõiduki sinna soovituslike remonttööde teostamiseks, mida kinnitab ka hooldusplaan, siis ta vastab sõiduk tasuta mobiilsusgarantii teenuste hankimise tingimustele. Iga kontrollimise käigus pikendatakse mobiilsusgarantiid järgmise sätestatud ajavahemiku võrra.

Liikumisvõimetu sõiduk
Liikumisvõimetu sõiduk on sõiduk, mis omal jõul enam teenindustöökotta ei jõua või millega on tootja tehnilistel või ohutuskaalutlustel vastavalt sõiduki kasutajaraamatule edasisõitmise keelanud.
Kui sõiduk muutub liikumisvõmetuks tootjapoolse misiganes vea tõttu, osutab teeninduspartner või abistav ühing (importööri ja abistamisühingu vahelise lepingu alusel) järgmisi teenuseid:
a) abi kohapeal; (teeninduspartner või abistamisühing);
b) kui defekti ei kõrvaldata koha peal, siis auto pukseerimine lähima teeninduspartnerini, kaasa arvatud transpordi kindlustamine sõidukis viibijatele;
c) remondi eelisteostamine;
d) kui remonti ei lõpetata samal päeval, siis vajadusel tagab teeninduspartner või juhtumiga seotud abistamisühing ühe järgmistest 3 võimalusest:
* asendussõiduki rent vajalikuks ajaks (maksimaalselt 3 tööpäeva);
* sõidukis viibijate majutus 1 ööks – ilma toitlustamiseta (maks. Kolme ”tärni” hotell);
* asendustranspordi tagamine reisi sihtkohta (ka ühiskondlikku transporti kasutades). Kõik need teenused on kliendi jaoks tasuta. Tasuta teenuste alla ei kuulu kliendi süül (näiteks kütusepuudus) või väliste vägivaldsete mõjutuste tõttu (näiteks autoavarii) tekkinud puudused.
Juhul, kui käesolevas peatükis fikseeritud tingimused on täidetud, tagab ŠKODA välismaal toimunud mobiilsusgarantii juhtumi tavapärase 2 aastase sõiduki garantii jooksul kulude hüvitamise.

Laadige alla ja lugege enamat infot: