OCTAVIA erimudelid

OCTAVIA erimudelid

Octavia erimudelid

Hind alates 15 490 €

Tutvu Octavia eripakkumistega lähemalt siit:

Saadaval on bensiini- ja diiselmootorid, mille võimsus jääb 115 – 184 hj vahele.
Valikus on nii manuaal- kui ka automaatkäigukastid.

Miks OCTAVIA?

  • Kantar Emor Brand Health 2014 / 2016 / 2018 uuringus osalenud inimeste hinnangul on ŠKODA madalaimate ülapidamiskuludega automark! 
  • Kantar Emor Brand Health 2018 uuringus osalenud inimestest 94% peavad auto valikul oluliseks kütusekulu! 
  • Viimase aastaga on kütusehinnad kasvanud kuni 15%! 

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge palun lähima müügiesinduse poole!

ŠKODA OCTAVIA eripakkumised on Tark valik!

Turvaline

7 turvapatja ja rohkelt turvalisust suurendavaid abisüsteeme. Juhi ja kaasreisija turvapadjad - Need kaitsevad avarii korral juhti ja kaasreisjat vigastuste eest. Külgturvapadjad ees ja taga - Külgkaitse kõigile neljale reisijale. Turvakardinad - Avarii korral võivad reisijad loota igakülgsele kaitsele. Juhi põlveturvapadi - Lisakaitse juhile.

Stiilne

Uus disain on jõulisem, emotsionaalsem ja moodsam, eriti just esiosas. Ainulaaadne iseloom, ajatu stiil. Uus disain on jõulisem, emotsionaalsem ja moodsam, eriti just esiosas.  Tasakaalustatud proportsioonid ja kristallimotiividega disain. Inspiratsiooniallikateks kubism ja traditsiooniline tšehhi klaasikunst.

skoda-octavia-m20-gallery-1450x760

MUGAV

Octavia on mitte ainult transpordivahend. Ta pakub omanikule iga kord võimaluse lõõgastuda ja parasjagu hellitusi nautida. Järgmist sõitu ootad alati kannatamatult!

Soojendusega rool - Soovi korral saab OCTAVIA varustusse lisada soojendusega rooli. See on talvel tõeline taeva kingitus, eriti kui Sinu käed külmetavad pärast akendelt jäite mahakraapimist.

Adaptiivvermik DCC - Seda nimetatakse ka võluvaibaks. Süsteem võimaldab juhil valida kolme vedrustuse töörežiimi vahel: Comfort, Normal ja Sport. Üks nupuvajutus muudab käreda sportauto mugavaks sedaaniks.

Värviline Maxi Dot - Mitmeotstarbeline Maxi DOT infonäidik asub spidomeetri ja tahhomeetri vahel ning tegi värskelt läbi samasuguse muutuse nagu televisioon läinud sajandil – nüüd saad tellida autole värvilise näidiku.

Mahukas

Nii sise- kui välisdimensioonidelt, kombib Octavia klass kõrgema taseme sõidukite mõõtude piire. Pagasiruumi maht 590-1580l (rehviparandus-komplektiga) on konkurentsitult suurim omas klassis.

Ühenduvus

Pidev võrgus olemine ei tähenda lihtsalt seda, et teil on ligipääs meelelahutusele ja teabele, vaid ka seda, et saate liikvel olles kasutada abisüsteeme. 

ŠKODA CONNECT
See uhiuus ühenduvustoode annab Sinu käsutusse veebipõhised navigeerimis- ja infoteenused, võimaluse hallata auto teatud funktsioone nutitelefoni abil ning kaugsuhtluse Sinu poolt valitud ŠKODA hoolduskeskusega. Hädaabikõne on süsteemi lahutamatu osa.

ŠKODA CONNECT: VEEBIPÕHINE TEABE- JA MEELELAHUTUSTEENUS
Veebipõhine teabe- ja meelelahutusteenus pakub laia valikut teenusi, näiteks liiklusteateid, Google’i teenusi, uudiseid, ilmaennustusi, kütusehindu ja vabade parkimiskohtade leidmist.

SMARTLINK+
SmartLink+ pakub teile elegantseid võimalusi auto ja nutitelefoni ühendamiseks, toetades liideseid Apple CarPlay, Android Auto, Mirrorlink™ ja SmartGate. Kui tahad oma nutitelefonist muusikat kuulata või saada üksikasjalikke sõidujuhiseid, peegeldatakse kogu see info keskekraanile. SmartGate annab üksikasjalikku infot sõiduki kohta.

skoda-octavia-pa-m70-connectivity

Tehnoloogia

OCTAVIA võimsa teabe- ja meelelahutussüsteemi juhtimiseks piisab mõnest kergest puudutusest. Raadiot täiendavad nutitelefoni ühendamise võimalus ja helifailide taasesitamine SD-mälukaardilt. Navigatsiooniseadmel on olemas 3D-vaade, samuti võid autosse luua oma WiFi-võrgu. Tähelepanu keskmesse jääb aga pilkupüüdev 9,2-tolline ekraan, mida saab muuhulgas pruukida HD-video vaatmiseks.

skoda-octavia-pa-m90-technologies-02

Nutikas

OCTAVIA puhul ei piirdu elegants väliste vormidega. Iga päev Sinu aega ja vaeva säästvad nutikad lahendused on samavõrra elegantsed. 

VARUVIHMAVARI
Juhtub alatihti, et varahommikuse ilusa ilmaga lahkud kodunt kerges rõivastuses. Aga päeva edenedes ilm pöörab ja lõpuks satud vihma kätte. Teistele ŠKODA mudelitele sarnaselt on ka OCTAVIA sellisteks puhkudeks varustatud – eesmise kaasreisija istme alla on peidetud vihmavari. Nii on Sul üks asi vähem, mille pärast muretseda.

ALATI ESIMESES KLASSIS
Kokkupandavad lauad avardavad auto kasutamisvõimalusi oluliselt. Lapsed saavad seal omi mänge mängida, täiskasvanutele aga pakuvad need võimalust teel olles tööd teha. Laud mahutab lahedalt ära sülearvuti ning auto muutub improviseeritud kontoriks. Lauaga käivad alati kaasas aknaalune istekoht ja ohtralt ruumi, nii et reisijad saavad end alati tunda nagu esimeses klassis.

TELEFONILAEGAS
Nimetus võib liigagi tavaline tunduda, aga ärge laske end petta. Telefonilaegas pole sugugi ainult panipaik Sinu telefoni tarvis. Telefonilaekas on telefon mitte ainult kaitstud, vaid aparaati hakatakse ka juhtmevabalt laadima. Võrguühenduse parandamiseks ühendatakse telefon auto antenniga.

skoda-octavia-pa-m70-simply-clever

PRAKTILINE

OCTAVIA pakub unikaalset kombinatsiooni stiilsest luukpärast ja mitmekülgsest pereautost, mis sobib igasse olukorda. Seega saad oma raha eest kaks autot ühesPraktiline pakiruum oma korrapärase kuju ning arvukate kinnituspunktide ja -haakidega annab kasutajate käsutusse ületamatu 590-liitrise mahu. Tagaistmete seljatugesid saab alla klappida ka pakiruumi poolt ning suurendada sel moel mahu 1580 liitrini. Kui Sinu kireks on suusatamine või rattasõit, aitab OCTAVIA jõuda veelgi kaugemale. Pane sõiduvarustus kokku ja võta ette oma unistuste reis. 

skoda-octavia-pa-m70-practicality

Kui soovite vahetada oma auto uue ŠKODA vastu, siis ei pea Te vana auto müügiga ise vaeva nägema. ŠKODA esindustest saab autot osta ka nii, et toote olemasoleva auto uue auto või liisingu sissemakseks. Vahetusautoks võib olla nii väljaostetud auto kui ka liisinguauto. Autovahetus ŠKODA esindustes on mugav:

  • Kiire ja lihtne asjaajamine.
  • Tasuta nõustamine asjatundlike ja kogenud spetsialistide poolt.
  • Tasuta vana auto hindamine.
  • Mugav liisingu, kindlustuse ja ARK toimingute vormistamine kohapeal.

 Registreeru proovisõidule ja avasta Octavia! 

Tutvu Octavia eripakkumistega lähemalt siit:

 

Avasta meie eripakkumised

Kõik Pakkumised