SUPERB DIISEL

SUPERB DIISEL
Uus

SUPERB DIISEL BENSIINI HINNAGA

Vaata lähemalt

SUPERB LUUKPÄRA

SUPERB COMBI

DISAIN

Värskenduskuuri käigus kohendati SUPERBi disaini siit ja sealt, et kogu auto tervikuna mõjuks laitmatult. Lõpptulemuseks on legendaarne disain, millest tulvab dünaamikat ja elegantsi.

Disainikeele selge geomeetria, teravate kontuuridega pinnad, skulptuursed vormid, ülim täpsus ja elegantsed jooned – justkui oleks auto ühest tükist välja voolitud – on kütkestavad. Välimuse muljetavaldav loomus jätkub sujuvalt ka sõiduki interjööris.

Konkreetne, ehe, dünaamiline – ŠKODA SUPERBi eestvaadet ilmestavad nüüd uue disainiga radiaatorivõre, sellega külgnevad uued LED-maatriksesituled ja täiesti teistsuguse kuju saanud kaitseraud koos põhivarustusse kuuluvate LED-udutuledega.

Terav, väljendusrikas ja muljetavaldav – oma uue lipulaeva tagaosale andsime uudse kujuga täis-LED-tagatuled koos dünaamiliste suunatuledega ning margi embleemi nende vahel asendab suurte tähtedega kiri „ŠKODA“. Margi nime rõhutab elegantne kroomliist selle all. Rohkem laiust, rohkem esinduslikkust, rohkem selgust.

INTERJÖÖR

ŠKODA SUPERBi sisemine ruumikus on täiesti omaette maailm. Lisaks erakordsele mugavusele, mida pakutakse kõigile reisijaile, tagab siseruumi avarus ennenägematu praktilise kasutusväärtuse.

Värskendatud SUPERB pakub ka reisijateruumis hulgaliselt väikesi muudatusi, mis kokkuvõttes tõstavad interjööri täiesti uuele tasemele. Uudiste hulka kuuluvad kroomitud osad armatuurlaual ning uksekäepideme ümbruses, samuti uus keskkonsooli ehispaneel. Reisijateruumi ennenägematu avarus on endiselt kõigile etaloniks. Selles osas kuulub ŠKODA SUPERB täiesti omaette klassi. Tagumine põlveruum näiteks ulatub erakordse 157 millimeetrini.

Täieliku ülevaate sõidu ajal toimuvast annab vabalt programmeeritav digitaalne näidikuplokk, mis laseb kasutajal valida viie kuvaprofiili vahel. Auto mõõdikute andmetele lisaks kuvatakse kaunil 10,25-tollisel digitaalekraanil ka muud infot, näiteks navigatsiooniandmeid või meedia- ja telefoniinfot.

Ukse avamisel märkad kindlasti maapinnale projitseeritud logo, mis kutsub Sind sisse istuma. Tervituslogo valgustab seejuures ka neid takistusi, millele pealeastumist Sa tahaksid vältida.

Meeleoluvalgustuse kümme värvitooni ning teabe- ja meelelahutussüsteemist sujuvalt seadistatav heledus loovad sõidu ajaks meeldiva valgustusega atmosfääri.

ŠKODA SUPERBi pakiruumi maht – 625 liitrit – on parim omas klassis ning lisaks on see erakordselt praktiline ja universaalne. Lihtne juurdepääs on samuti tagatud. Tagaistmete allaklappimine kasvatab pakiruumi mahu ennenägematu 1760 liitrini.

MUGAVUS

Lai valik mugavusvarustust on mõeldud hellitama nii ees kui ka taga istuvaid reisijaid.

Enam pole vaja auto lukustamiseks või avamiseks võtit kätte võtta. Võtmeta avamis-/lukustamis- ja käivitussüsteem KESSY tuvastab võtme ning sõiduki lukud avanevad automaatselt, kui kasutada eesmist või – uuendusena – tagumist uksekäepidet või tagaluuki. Mootor käivitub nupuvajutuse peale. Easy Start-kesklukustus koos võtmevaba käivitusega on nüüd põhivarustuses.

Mugavatele istmetele pakutakse laia valikut katteid ja lisavõimalusi, mis hoolitsevad Sinu mugavuse eest nii lühikestel kui ka pikkadel sõitudel. Istmekatete puhul saad teha oma valiku Alcantara-, nahk- ja tekstiilkatete vahel. Istmed pakuvad ka massaaži- (ainult juhiiste) ja mälufunktsiooni, tuulutust, soojendust ning elektrilist seadistamist.

Kolmetsooniline kliimaseade tagab siseruumis optimaalse temperatuuri. Juht, kaasreisija ja tagumised reisijad saavad oma tsooni temperatuuri teistest sõltumatult seadistada ning kogu pere võib täielikus mugavuses reisida.

TURVALISUS

Turvalisuse osas ŠKODA SUPERB kompromisse ei tee. Paljud värskendatud mudeli uuendused keskenduvad juhiabisüsteemidele ja pakuvad arvukaid uudseid funktsioone.

ŠKODA SUPERB sai Euro NCAPi tuvakatsetustel maksimaalse hinde – viis tärni –, mis rõhutab kogu ŠKODA mudelivaliku kõrget taset turvalisuse alal.

Sinu turvalisuse nimel on üles rivistatud terve faalanks juhiabisüsteeme. Superbi värskenduskuur pikendas nende rivi moodsate uuendustega, mille hulka kuuluvad näiteks sõidusuunas auto lähiümbrust jälgivat radarisüsteemi täiendav jalakäijate tuvastus- ja turvasüsteem, kuni 70-meetrise tööraadiusega ümberreastumise abisüsteem Side Assist ning hädaolukorra abisüsteem, mis nüüd toimib ka mitmerajalisel teel.

Kuni üheksa turvapatja, mis töötavad koos kolmepunkti-turvavööde ja peatugedega, kaitsevad juhti ja reisijaid vigastuste eest.

ŠKODA Connecti online-teenused annavad Sulle värskeimat infot, võimaldavad kaugligipääsu autole ning suhtlemist ŠKODA hoolduskeskusega. Laemoodulis paikneva punase nupuga käivitatav hädaabikõne on nende teenuste lahutamatu osa ja avarii korral võtab automaatselt ühendust häirekeskusega.

SIMPLY CLEVER-LAHENDUSED

Kvaliteetne koostetöö, parimad materjalid ja mugavusi tagav varustus. Lisaks sellele, mida me tavaliselt mõtleme sõnade „luksuslik auto“ all, pakub SUPERB veel midagi: nutikaid lahendusi, mis Sinu argmuresid lahendavad.

ŠKODA SUPERBi mõlemas esiukses asub vihmavarjupanipaik (juhi poolel koos vihmavarjuga), mis saju korral võimaldab vihmavarju käepäraselt ära paigutada. Panipaik on veekindel ja sinna võib jätta ka märja vihmavarju. Vihmavarjult pärit vesi juhitakse autost välja.

Meie ŠKODA AUTOs teame, et auto juhtimine pole alati lihtne tegevus. Ning alati pole kõrval kedagi teist, kes Sulle pudeli avaks. Või siiski...

Keskkonsoolis asuv pudelihoidik on loodud hoidma tavalist pooleliitrist plastpudelit kindlat paigal, nii et Sa saad selle ka sõidu ajal ühe käega avada.

Hoiutaskud esiistmete seljatugede külgedel on mõeldud kõikvõimalikele esemetele, mida Sa autos tahad käepärast hoida, näiteks telefoni laadimisjuhet. Ning SUPERBi reisijateruumis leidub ohtralt teisigi nutikaid panipaiku.

Pakiruumi avamiseks pole ühtegi vaba kätt? Aga piisab vaid jalaviibutusest anduri ligiduses ning luuk avaneb iseenesest. See puutevaba avamine on võimalik tänu tagakaitseraua alaosas paiknevale andurile.

Lisavarustuse hulka kuuluv käsitsi vabastatav lukustussüsteemiga haakekonks on erakordselt praktiline. Haagisekonks koos integreeritud elektripistikuga vabastatake pakiruumi lävel asuvast hoovast.

TEHNOLOOGIA

Võimsad mootorid, välkkiirelt toimiv DSG-käigukast ja adaptiivvedrustus. SUPERB on ŠKODA valiku tippmudel, mis pakub kõike Sulle vajalikku.

ŠKODA SUPERBi kapoti all peitub piisavalt hobujõude, et Sina saaksid turvaliselt hakkama mistahes olukorras, olgu see siis möödasõit või kiire rajavahetus. Suurim mootor, 2.0 TSI 4×4 arendab 200 kW võimsust ja kuni 350 Nm pöördemomenti. Valiku võimsaim diisel pakub 140 kW ja tervelt 400 Nm pöördemomenti. Kõik mootorid paistavad silma oma tõhusa kütusekasutusega ning vastavad uusimatele heitmenormidele.

Enamik SUPERBi mootorivariante saab DSG-automaatkäigukasti. DSG on automaatkäigukast, mis koosneb kahest sõltumatust käigukastist ja sidurist. Selle põhieelised on ülikiired sujuvad käiguvahetused, seejuures säilib väike kütusekulu.

Võimsamad bensiinimootori ja diisliga versioonid saavad ka nelikveo. Elektrooniliselt juhitava mitmekettalise siduriga nelikveosüsteem saab millisekundite jooksul hakkama isegi pisimate haardumise muutusega SUPERBi rataste all. See parandab juhitavust ja tõstab turvalisust.

Maksimaalse sõidumõnu saamiseks võid oma SUPERBi varustada adaptiivveermikuga (DCC), mille juurde kuulub ka sõidurežiimi valik. Viimasega saab seadistada nii amortisaatorite jäikust kui ka muid auto parameetreid. Auto ümberlülitamine mugavast ja pehmest seadistusest dünaamiliseks ja sportlikuks käib imelihtsalt – nupuvajutusega.

Kui soovite vahetada oma auto uue ŠKODA vastu, siis ei pea Te vana auto müügiga ise vaeva nägema. ŠKODA esindustest saab autot osta ka nii, et toote olemasoleva auto uue auto või liisingu sissemakseks. Vahetusautoks võib olla nii väljaostetud auto kui ka liisinguauto. Autovahetus ŠKODA esindustes on mugav:

• Kiire ja lihtne asjaajamine.
• Tasuta nõustamine asjatundlike ja kogenud spetsialistide poolt.
• Tasuta vana auto hindamine.
• Mugav liisingu, kindlustuse ja ARK toimingute vormistamine kohapeal.

Registreeru proovisõidule ja avasta SUPERB!

Avasta meie eripakkumised

Kõik Pakkumised