TEE ROHELINE VALIK!

ŠKODA G-TEC gaasimootoriga (CNG) auto on hübriid, mis säästab loodust. G-TEC (CNG) gaasimootor on insenertehniline tippsaavutus, milles saavad kokku tehnoloogiline evolutsioon ning vastutustunne looduse ja tulevaste põlvede ees.

ŠKODA tegi rohelise valiku.
Kuidas valid Sina?

ROHEGAAS AITAB VÄHENDADA JÄÄTMEID!

KUIDAS TOODETAKSE ROHEGAASI?

ROHEGAAS 100% TAASTUVKÜTUS!

Eesti rohegaas on ringmajandustoode, mis pakub ettevõtetele ja eraisikutele võimalusi jäätmete vähendamiseks ja vältimiseks. 

ETTEVÕTTED CNG ŠKODA MUDELITEST

EESTI RIIK TOETAB ROHEGAASI TOOTMIST!

Eesti riik on asunud ringmajandusel põhinevat biometaani turgu erinevate tegevuste kaudu toetama. Keskkonnainvesteeringute Keskuse kaudu on tänaseks toetatud üle 20 biometaani tankimisvõimekusega tankla rajamist ning ühe biometaani tootmisjaama rajamist. Eestis olevad CNG tanklad on märgitud ülaloleval kaardil.

3 PÕHJUST GAASIAUTO EELISTAMISEKS

ŠKODA CNG HOOLDUS EI ERINE TAVAPÄRASEST!

ŠKODA CNG gaasiautode hoolduste hinnad ei erine võrreldes tavaliste hoolduste hindadega!

Iga 2 aasta tagant:

  • kontrollitakse CNG täitemehhanismi ning tihendeid ja torustikke ning toitesüsteemi

Iga 4 aasta tagant:

  • kontrollitakse CNG-paake

Iga 20 aasta tagant:

  • vahetatakse CNG-paake


Autodel ei muutu tehnoülevaatuse nõuded, ega ka garantiitingimused. Võimalik üle Euroopa kehtivat tehasegarantiid pikendada 5 a / 150 000 km.

TEE ÕIGE VALIK!

Kui oled saanud piisavalt kinnitust, et CNG ŠKODA mudelid on Sinu jaoks või soovid CNG autodega lähemalt tutvuda - tule proovisõidule! Lisaks saad enda CNG ŠKODA kokku panna meie konfiguraatoris.