ÜHENDUVUS

Tänu ŠKODA ühenduvusvõimalustele ei ole te iialgi välismaailmast ära lõigatud. Olete kõikjal endiselt tegevuse keskmes, olete alati ühenduses oma lähedastega ning võite olla kindlad, et abi on käepärast kõigi raskuste ületamiseks. Püsige ühenduses kõikjal, kus rändlete.

VÕTKE ŠKODA CONNECTI ABIL IGAST PÄEVAST VIIMAST

Jätke hüvasti igapäevamuredega. Teave vabade parkimiskohtade kohta, nutitelefoni abil aktiveeritav lisasoojendus ning liiklusummikute info – ühendage oma auto välismaailmaga ja nautige iga päeva täiel rinnal tänu ŠKODA Connecti veebipõhistele teenustele.

SMARTLINK+

Tänu tehnoloogiale SmartLink+, mis sisaldab funktsioone Apple CarPlay, Android Auto ja MirrorLink®, võimaldab auto teabe- ja meelelahutussüsteem kasutada juhil sõitmise ajal turvaliselt telefoni. Samuti saate teabe- ja meelelahutussüsteemi kaudu tegeleda hõlpsalt kõnede ja sõnumitega, kuulata muusikat või kasutada navigatsioonisüsteemi. SmartLink+-süsteem sisaldab veel funktsiooni SmartGate. See võimaldab teil Wi-Fi kaudu ühendada autoga oma nutitelefoni, et saaksite näha huvitavaid sõiduandmeid, nt kütusekulu, sõidudünaamika või hooldusteave.

APPLE CARPLAY

Kõik rakendused, mida te sõidu ajal iPhone'is kasutada tahate, jõuavad CarPlay vahendusel otse teie autosse sisseehitatud ekraanile. Ühildub iPhone 5 ja uuematega.

Rohkem informatsiooni

ANDROID AUTO

Android Auto laiendab Androidi platvormi autosse. Kasutage tuttavaid rakendusi ja teenuseid auto armatuurlaua ekraanil. Ühildub Android 5.0 ja uuematega.

Rohkem informatsiooni

MIRRORLINK®

Kui tahate oma nutitelefonis muusikat valida või kuulata või saada üksikasjalikke sõidujuhiseid, peegeldatakse kogu see teave keskekraanile.

Rohkem informatsiooni

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEMID

Iga ŠKODA mudeli puhul saate valida mitu teabe- ja meelelahutussüsteemi ekraani suurusega kuni 9,2 tolli. Need töötavad kõik kiiresti ning pakuvad arvukaid funktsioone ja liideseid.

ALATI ASJADEGA KURSIS

UUENDAMISPORTAAL

Uuendamisportaali kasutades saate oma teabe- ja meelelahutussüsteemi navigatsiooniseadme kaarte alati ajakohasena hoida.

Rohkem informatsiooni

MYDESTINATIONS

MyDestinations on haldusvahend teie isiklike huvipunktide importimiseks, loomiseks ja haldamiseks.

Rohkem informatsiooni

ÜHILDUVUSNIMISTU

Heitke pilk mobiilseadmete ülevaatele, mis ühilduvad ŠKODA sisseehitatud teabe- ja meelelahutussüsteemidega.

Rohkem informatsiooni

ŠKODA MOBIILIRAKENDUSED

Proovige ŠKODA rakendusi, mis annavad teie nutitelefonile uusi võimalusi ja juurdepääsu spetsiaalsele sisule. Kontrollige oma auto olekut eemalt, vaadake otseülekandes sporti või mängige mõni mäng. Tutvuge kõigi meie rakenduste täieliku ülevaatega.