Pole vahet, millise ŠKODA mudeli Sa valid, alati on Sinu käsutuses auto, mis pakub võrratut kombinatsiooni vaimustavast disainist, uhkest interjöörist, uusimatest ühenduvusvariantidest ja tipptasemel tehnikast. ŠKODA mudelid on mõeldud abistama Sind iga päev, nii oma perega ringi sõites kui ka tööreisil olles. Vali oma uus ŠKODA.

VALI ENDALE SOBIVAIM JÕUALLIKAS

ElektriajamidTeised mootorid

Elekter

ROHKEM INFOT

Pistikhübriid

ROHKEM INFOT

Kerghübriid

ROHKEM INFOT

Bensiinimootor

ROHKEM INFOT

Diiselmootor

ROHKEM INFOT

Gaasimootor (CNG)

ROHKEM INFOT

ŠKODA MAASTIKUMUDELID

Pole vahet, kas sõidad toidupoodi või lähed perega suusatama – ŠKODA maastikumudelite nelikvedu on alati valmis Sind aitama. Võid sitkele ja tugevale ŠKODAle kindel olla, see suudab alistada igasuguse ilma, pinnase ja maastiku. Auto, mis läheb ka sinna, kus teised toppama jäävad. On aeg end poriseks teha ja suunduda kohtadesse, kuhu ükski tavaline auto ei pääse.

ŠKODA ÖKOMUDELID

Keskkonnasõbralik lähenemine kõiges, mida me teeme, hõlmab ka kogu igapäevast tegevust. Kuna autosõit moodustab niisugusest tegevusest tavaliselt suure osa, siis mõistame ka vajadust konstrueerida selliseid sõidukeid, mis ei kahjustaks keskkonda ning samal ajal oleksid eeskujulikult säästlikud, mugavad ja avara siseruumiga. Kõik taibukad otsused, mida Sina teed oma järgmise auto valimisel, aitavad planeedi heaolu kasvatada ja tagavad parema tuleviku Sinu perele.

ŠKODA SPORTLIKUD MUDELID

Valides ükskõik millise ŠKODA sportmudeli, saad üheks meist. Liikmeks maailma ühes vanemas võidusõiduhuviliste klubis, mis on üle 110 aasta vana. Täpselt samuti, nagu me täidame ŠKODA autosid praktiliste ja läbimõeldud lahendustega, voolab nende soontes samavõrra ka adrenaliini ja igatsust võidusõidu järele. RS-, SportLine- ja Monte Carlo-versioonidel pole midagi varjata. Sul oma ŠKODAs seisavad ees põnevad ajad. Pole vahet, kas lähed poodi, võtad ette õhtuse sõidu mööda külateid või otsid nädalavahetusel meelelahutust võidusõidurajalt.

SINU ISIKLIK DIGITAALKESKUS

ŠKODA ühenduvusega pole Sa kunagi ümbritsevast maailmast ära lõigatud. Naudi ŠKODA Connecti online-teenuseid, et jõuda sihtkohta õigel ajal ja mugavalt. Ühendades nutitelefoni SmartLink-liidese kaudu, saad mitmeid selle funktsioone mugavalt hallata teabe- ja meelelahutussüsteemi ekraanilt. Saad oma telefoni ka juhtmevabalt telefonilaekas laadida ning ühendada Bluetoothi või USB kaudu, et olla alati võrgus.

ŠKODA SÕIDUREŽIIMID

Sõida iga päev erisuguse ŠKODAga. Sõidurežiimi valik ja teised pardasüsteemid võimaldavad Sul seada kogu auto iseloomu kooskõlla oma meeleoluga. Režiimide vahetamisega muudetakse mootori, käigukasti, adaptiivse kiirushoidiku, tulede ja teiste süsteemide omadusi. Süsteemi saab laiendada nii, et see hõlmaks ka adaptiivveermiku ja reguleeritava sportveermiku, mis seadistavad amortisaatoreid vastavalt valitud sõidurežiimile.

MUGAVUSED KÕIGILE, ILMA ERANDITETA

Reisimine ŠKODAs on elamus mitte ainult juhile. Kõik reisijad oskavad hinnata avarat ruumi nii esimeses kui ka teistes istmeridades, ühenduvuse lihtsust ning selliseid nutikaid pisiasju nagu isikupärastatud autovõtmed ja tagaistme kate Sinu neljajalgse sõbra tarvis.

ŠKODA MUDELID OOTAVAD SIND

Tutvu meie autodega lähemalt! Vaata üle varustuse, tehnika ja Simply Clever-lahenduste üksikasjad. Viska pilk hinnakirjale või lepi kokku proovisõit.