Keskkonnasõbralik lähenemine kõiges, mida me teeme, hõlmab ka kogu igapäevast tegevust. Kuna autosõit moodustab niisugusest tegevusest tavaliselt suure osa, siis mõistame ka vajadust konstrueerida selliseid sõidukeid, mis ei kahjustaks keskkonda ning samal ajal oleksid eeskujulikult säästlikud, mugavad ja avara siseruumiga. Kõik taibukad otsused, mida Sina teed oma järgmise auto valimisel, aitavad planeedi heaolu kasvatada ja tagavad parema tuleviku Sinu perele.

Kõik uued ŠKODA sõidukid on välja töötatud keskkonnasõbralikena. Tänu tõhusatele jõuallikatele ja energiat säästvatele tehnilistele lahendustele on ŠKODA autod kerged nii keskkonnale kui ka Sinu rahakotile.

ŠKODA iV PEREKOND

Lisaks edukatele bensiini-, diisel- ja maagaasimootoritele võtame kasutusele ka tähise ŠKODA iV. See hõlmab mitte ainult uut elektrifitseeritud mudelite valikut, vaid loob ka kõikehaarava ja omavahel seotud ökosüsteemi, muutmaks e-autondust Sinu jaoks võimalikult lihtsaks ja käepäraseks.

TÄISELEKTRILISED MUDELID

Täiselektrilised mudelid on ideaalsed kaasaegsetesse suurlinnadesse tänu oma nullheitmele, pidevalt kasvavale sõiduulatusele, erksusele ja tavaautodega võrreldes parandatud ruumikusele.

ŠKODA CITIGOᵉ iV

CITIGOe iV on ideaalne sõiduk moodsatesse suurlinnadesse.

ŠKODA ENYAQ iV

Emotsiooneäratav, efektiivne, elektriseeriv: uus ŠKODA ENYAQ iV.

HÜBRIIDMUDELID

Hübriidmudelites on klassikaline sisepõlemismootor ühendatud elektrimootori ja akudega. Sõltuvalt hübriidsüsteemi konstruktsioonist tehakse vahet erinevat tüüpi hübriidajamite vahel, nende hulka kuulub ka pistikhübriid.

ŠKODA OCTAVIA e-TEC

Uuest OCTAVIAst on olemas ka kerghübriidversioon, mis saab 48-voldise pinge ja väiksema kütusekulu.

ŠKODA OCTAVIA iV

See pistikhübriid arendab kuni 150 kW koguvõimsust ja maksimaalset pöördemomenti kuni 350 Nm.

ŠKODA SUPERB iV

Valiku lipulaeval on süsteemivõimsus kuni 160 kW ning see suudab puhtalt elektri jõul läbida kuni 62 kilomeetrit.

G-TEC MUDELID

Surumaagaasi (CNG) kütusena kasutavad ŠKODAd kannavad nime G-TEC ning pakuvad tervet rida hüvesid: väga madalad ülalpidamiskulud, väike heitmehulk ja võimalus kasutada kütusena ka bensiini.

ŠKODA SCALA G-TEC

SCALA G-TEC pakub tõhusat alternatiivi bensiini või diislikütust põletavatele mootoritele.

ŠKODA KAMIQ G-TEC

KAMIQ G-TEC saab eriti ökosõbraliku ja tõhusa, surumaagaasiga töötava mootori.

ŠKODA OCTAVIA G-TEC

OCTAVIA G-TEC on täiuslik kombinatsioon pilkupüüdvast disainist ja keskkonnale orienteeritud tehnikast.

TAVAMUDELID

ŠKODAde bensiini- ja diiselmootorid vastavad uusimatele heitmenormidele ning need kõik pakuvad ahvatlevaid võimalusi tõhusaks autosõiduks. Täiendavad funktsioonid, mis on olemas ka muudel ŠKODA mudelitel, lisavad veelgi ökosõbralikkust.

ŠKODA ERAKORDNE MUDELIVALIK

Pole vahet, millise ŠKODA mudeli Sa valid, alati on Sinu käsutuses auto, mis pakub võrratut kombinatsiooni vaimustavast disainist, uhkest interjöörist, uusimatest ühenduvusvariantidest ja tipptasemel tehnikast.

SOOVITUSED TÕHUSAKS AUTOJUHTIMISEKS

Kõik ŠKODA sõidukid on loodud olema ülimalt tõhusad ja väikese kasvuhoonegaaside kogusega. Kuid lõppude lõpuks otsustab ikkagi juht, kuidas ta sõites käitub. Allpool on mõned soovitused oma auto võimaluste täielikuks ärakasutamiseks.

ROHKEM INFOT