SINU UUS OCTAVIA

Uus OCTAVIA on uuendustest tulvil! Oleme siia koondanud otseteed kõigi materjalideni, et saaksid kinnitust - uus OCTAVIA on kõigi aegade kõige avaram, turvalisem ja mugavaim OCTAVIA.
Tutvu mudeliversioonidega kodulehel.

OMADUSED

Mõned uued omadused on teile tuttavad, sest need on juba kasutusel teistel ŠKODA mudelitel ning jõuavad nüüd esimest korda ka OCTAVIAle, teised samal ajal on aga sellised, mida pole ŠKODAdel kunagi varem nähtud. Näiteks on uus OCTAVIA esimene ŠKODA, kus sõidunaudingut lisavad sellised pisiasjad nagu esiklaasinäidik, elektrooniline käigukang ja AGR-i heakskiiduga ergonoomilised istmed.

Juba tuntud juhiabide ja turvaseadmete kõrval on see esimene kord, mil teie järele valvavad ka pööramisabi, kokkupõrke vältimise abisüsteem ja väljumishoiatus.

MOOTORID

Mootorivalik on nii lai, et sealt leiab tõesti igaüks endale midagi. Leiavad need, kes armastavad dünaamikat ja keda meelitavad eelkõige RS-versioonidele mõeldud mootorid, kui ka need, kes rõhuvad rohelisele mõtteviisile – surumaagaasi kütusena kasutava CNG-versiooni kõrval on uus OCTAVIA saadaval ka kerghübriidina (mHEV) ja pistikhübriidina (PHEV).

Infot on piisavalt ja tundub, et on aeg tulla proovisõidule. Palun tutvu esinduste avamisaegadega ja broneeri aeg sobivasse esindusse.

SINU SOOVIDELE VASTAV

Oma uue OCTAVIA saad vastavalt oma soovidele kokku panna juba täna konfiguraatoris.

Ainukese margina Eestis on ŠKODAl uute autode e-pood. Sobiva OCTAVIA saad osta kodust lahkumata ja soovi korral toome auto koju kätte.

SAAME TUTTAVAKS

OCTAVIA

Ja kui tunned, et tead nüüd uuest OCTAVIAst piisavalt, tule ŠKODA EESTI Facebooki lehele või tutvu erinevate videotega Youtubes.