ŠKODA VISION X

X-FAKTORIGA KONTSEPTSÕIDUK

ŠKODAl on au teatada oma linnamaasturite pere uuest liikmest nimega VISION X. See krossoverite segmendi alumisse ossa kuuluv kontseptsõiduk on ŠKODA senistest linnamaasturitest kõige kompaktsem ja dünaamilisem. Tal on samasugused iseloomulikud disainijooned, jõuline olek ja esinduslik välimus, kuid VISION X omab mõningaid erilisi varjundeid, mis muudavad selle kontseptsõiduki adrenaliinivooks – isegi siis, kui ta paigal seisab.

VISION X-i iseloomustamiseks võib kasutada ka sõna ainulaadne, tema välimuse dünaamikaga on kooskõlas nutikas-sportlike detailidega interjöör pluss mõned pakiruumi integreeritud „mänguasjad“. Kui me ütleme, et sellele autol on X-faktor, siis mõtleme seda tõsiselt.

EKSTRASPETSIAALNE JA EKSTRARUUMIKAS

Heitke pilk auto sisse ja te märkate kohe ŠKODA linnamaasturitele omast avarust, täpseid disainijooni ja kristallimotiive. Kuid VISION X evib ka mõningaid uusi julgeid varjundeid. Nende hulka kuuluvad laia armatuurlaua sisse integreeritud läbipaistvatest valgustatud kolmnurkadest moodustuv muster, esivõre kontuuridest inspireeritud ŠKODA joonemotiiv istmepatjadel ning auto energiavoogude animeeritud kujutis keskkonsoolil esiistmete vahel.

KOLM PÕNEVAT LIIKUMISVIISI

Kolm on VISION X-i maagiline number. Esimesena ŠKODA autodest on sellel kontseptsõidukil mitu jõuallikat, mis annavad teile kolm viisi läbi oma päevade liikuda: neljasilindriline turboülelaadimisega 1,5-liitrine TSI G-TEC mootor, nelikvedu elektrilise tagasillaga pluss surumaagaasi (CNG) kasutamine kütusena, mis vähendab CO2-heitme hulga tasemele 89 g/km.

Ja isegi kui sõit lõpeb, pakub VISION X ikkagi põnevust tänu pakiruumi paigutatud kolmele lisale vaba aja veetmiseks: integreeritud elektriajamiga longboardid, auhinnatud disainiga kiivrid pluss integreeritud droon koos kaameraga oma tegevuse jäädvustamiseks.