Järgnevalt tutvustame Škoda Connecti, online-teenuseid, mis aitavad iga päeva täisvereliselt elada. Kui soetada kõik või kasvõi mõned neist teenusepakettidest, annab see Sinu autole hulga uusi funktsioone, hoolitsedes sõidu ajal Sinu meelelahutuse, infovajaduse ja turvalisuse eest.

Škoda Connect konto loomine ja teenuste aktiveerimine

Et alustada Škoda Connecti teenuste kasutamist, tuleb Sul luua endale konto. Seejärel saad aktiveerida oma sõiduki Škoda Connecti portaalis või MyŠkoda mobiilirakenduse abil. 

Kontrolli esmalt Škoda Connecti teenuste saadavust oma autos VIN-koodi kasutades.

Portaal, rakendus ja saadavus

Škoda Connecti portaal

Škoda Connecti portaalist saad hõlpsasti hallata oma Škoda Connecti teenuseid.

MyŠkoda rakendus

MyŠkoda rakendus võimaldab Sul eemalt jälgida oma Škoda autot ja hallata selle funktsioone.

Škoda Connecti saadavus

Lihtsalt kontrolli Škoda Connecti teenuste saadavust oma koduriigis.

Online-teenuste tutvustus

Care Connect: kaugjuurdepääs/ iV kaugteenused

Kaugjuurdepääs on täiesti uudne viis oma sõiduki haldamiseks, ühendades selle nutitelefoniga. Seejärel saad telefonilt oma auto funktsioone juhtida ja vastu võtta hoiatusi selle seisundi kohta. Teenuse kehtivust uuendatakse perioodiliselt. Care Connect-teenused ühilduvad enamiku teabe- ja meelelahutussüsteemidega. Mõned teenused on mõeldud üksnes elektrisõidukitele.

Care connect-teenused: hooldus- ja rikketugi

Hooldus- ja rikketugi on valmis Sind abistama rikete või muude auto seisundiga seotud probleemide korral. Väiksema avarii korral võtab sõiduk automaatselt ühendust hoolduskeskusega või kutsub abi. Hooldus- ja rikketugi ühildub enamiku teabe- ja meelelahutussüsteemidega ning võib olla põhi- või lisavarustus.

Online-teabeteenus

Online-teabeteenus aitab Sul iga kord jõuda oma sihtkohta turvaliselt ja mugavalt. Need on saadaval Škoda teabe- ja meelelahutussüsteemidele Amundsen ja Columbus. Teenuse kehtivust uuendatakse perioodiliselt.

Veebipood

Osadel teabe- ja meelelahutussüsteemidel on veebipoe teenus, kus saad hõlpsasti ja mugavalt täiendada oma andmesidepakette, pikendada Škoda Connecti teenuseid või lisada oma autole allpool kirjeldatud lisarakendusi ja -funktsioone.

Uued järeltellitavad funktsioonid Sinu Škodale

Paljudele uutele Škoda mudelitele on võimalus lisada järeltellitavaid funktsioone. Selle uuendusliku tehnikaga saad oma teabe- ja meelelahutussüsteemile hõlpsasti ja mugavalt soetada juurde uusi funktsioone, mida varem tuli tellida juba enne auto valmistamist. Praegune valik võib riigiti erineda, selle leiad Škoda Connecti portaali Veebipoest või otse oma auto teabe- ja meelelahutussüsteemist.

Videod

Suhtle oma Škodaga lihtsalt rääkides

Värskemaid andmeid oma auto kohta saad ka nutikate häälassistentide vahendusel. Pead vaid küsima. Amazon Alexa ja Google Home mõistavad inglise, prantsuse, saksa, itaalia ja hispaania keeles esitatud küsimusi, kui kasutad kõlarit või nutitelefoni rakendust. Saad hõlpsasti hoida silma peal oma läbisõidul, kütusekogusel, sõiduulatusel, kas sõiduki on lukustatud ja kuhu on ta pargitud, või lihtsalt käivitada auto kliimaseadme või alustada aku laadimist.

Škoda ühenduvus

Lähemalt ühenduvuse, teabe- ja meelelahutussüsteemide ning Škoda rakenduste kohta: