ŠKODA KAMIQ

January 25, 2019
ŠKODA uus linnamaastur kannab nime ŠKODA KAMIQ.

ŠKODA uus linnamaastur kannab nime KAMIQ

ŠKODA uus linnamaastur kannab nime ŠKODA KAMIQ. See krossover on kolmas Euroopa turule mõeldud linnamaastur ning märgib järgmist sammu Tšehhi autotootja linnamaasturite kampaanias. Sõna „KAMIQ“ on pärit Põhja-Kanadas ja Gröönimaal elavate inuittide keelest ning kirjeldab kehakatet, mis passib igas olukorras nii loomulikult nagu valatud. See oli hea põhjus, andmaks Euroopa turule mõeldud uuele krossovermudelile sama nime, mida kannab Hiinas juba tuntud linnamaastur.

› ŠKODA jätkab oma linnamaasturite kampaaniat kolmanda Euroopa turule mõeldud mudeliga
› ŠKODA KAMIQi maailma-esmaesitlus leiab aset Genfi autonäitusel märtsis 2019


ŠKODA KAMIQ on linnakrossover, mis esitleb end ideaalse kaaslasena tänapäeva linnas ja väljaspool seda. Nimi ŠKODA KAMIQ on mudelinimena Hiinas juba kasutusel ning sobib seega uuele krossovermudelile täiuslikult. Samal ajal järgib see nimetus kõigi ŠKODA linnamaasturite tähistamise põhimõtteid – kõigi nende nimed algavad tähega K ja lõpevad tähega Q.

Uue ŠKODA KAMIQiga astub Tšehhi autotootja järjekordse sammu oma linnamaasturite kampaanias ning laiendab valikut Euroopa turule mõeldud kompaktse ja elustiilikeskse baastaseme mudeliga. ŠKODA KAMIQ ühendab kompaktklassi sõiduauto juhitavuse ja sõiduomadused linnamaasturi tavapäraste tugevustega – kõrgema isteasendi, parema nähtavuse, lihtsama sisenemise-väljumise ja suurema kliirensiga. Põikmootoriga moodulplatvormil põhinev ŠKODA mudel pakub uusi juhiabisüsteeme ja meelitab arvukate Simply Clever-lahendustega, mis on margi teinud sama menukaks kui avar reisijateruum.

ŠKODA KAMIQi maailma-esmaesitlus leiab aset Genfi autonäitusel, mis toimub 5. kuni 17. märtsini 2019.

Viimased uudised