Laiaulatuslikud uuendused ŠKODA Connecti rakenduse kasutajatele

May 20, 2019
Loe lähemalt!

Klientidele esitatakse värskemat ja täpsemat infot varasemast selgemalt

› Lihtsam ligipääs, moodulülesehitus ja uued isikupärastamisvõimalused
› Rakenduse värskendused tehti ŠKODA klientide kogemuste põhjal

ŠKODA tegi oma ŠKODA Connecti rakendusele laiaulatuslikke uuendusi. Selleks analüüsis ŠKODA põhjalikult andmeid oma klientide kasutamiskogemuste kohta ning võttis neid arvesse rakenduse uue versiooni loomisel. Nutitelefonidele ja nutikelladele mõeldud ŠKODA Connecti versioonid valmivad lähitulevikus ning on veelgi kasutajasõbralikumad, märgatavalt lühemate pöördumisaegadega ja täiendavate isikupärastamisvõimalustega. Värkendusega kaasneb ka uudne kujundus ning rakendus pääseb nüüd ligi mitmetele sõidukiandmetele.

Uuendatud rakendus ŠKODA Connect Android- ia iOS-telefonidele on tasuta saadaval vastavates rakenduste poodides, samasuugused uuendused mitmesugustes nutikellaformaatides (watchOS, Tizen OS, Wear OS) järgnevad lähitulevikus. Eelmise versiooniga võrreldes pakuvad need ŠKODA Connecti kasutajatele mitmeid eeliseid: kasutajakogemuste põhjal on rakendus saanud uue arhitektuuri ja andmestruktuuri, mis muudab kasutamise veelgi lihtsamaks ja vaistlikumaks. Uus moodulülesehitus võimaldab rakendusel reageerida varasemast paindlikumalt. Rakenduses liikumist võib kasutaja alustada mitmesugustest alguspunktidest ning jõuda kiiremini välja soovitud kohtadesse. Uus liidesedisain kõigi digitaalkanalite tarvis loob tulevikus ühtse väljanägemise ja tunnetuse.

Uued isikupärastamisvõimalused ja arvukad täiustused
ŠKODA Connecti rakendus pakub nüüd oma kasutajatele laialdasemaid isikupärastamisvõimalusi, mis ulatuvad palju kaugemale kui vaid kasutaja nimepidi kutsumine. Näiteks saab kasutaja nüüd vastavalt oma eelistustele muuta infokuvade – sõiduki seisund, sõiduandmed või parkimiskoht – edasikerimise järjekorda. Lisaks on kolmele andmekuvale olemas ühe ekraanipuutega kiirligipääs koduleheküljelt („garaažist“). Kasutajaliidese taustavärvid kohanduvad vastava sõiduki omadega.

Paljud ŠKODA Connecti rakenduse funktsioonid töötavad nüüd kiiremini ja on muutunud hõlpsamini kasutatavaks. Reisplaneerijal, mis tuletab juhile meelde vajadust õigeaegselt teele minna ja arvestab seejuures liikluses valitsevat hetkeolukorda, online-seisusoojenduse funktsioonil ja sõiduki seisundi päringul on nüüd selgem ja kasutajasõbralikum kujundus. Sõiduandmed nagu läbisõit või kütusekulu on samuti kergemini loetavad. Pargitud auto asukohta näitav kuva on nüüd parem tänu parendatud kaardile.

Viimased uudised