ŠKODA FABIA COMBI SCOUTLINE

ŠKODA FABIA COMBI SCOUTLINE

ŠKODA FABIA COMBI SCOUTLINE

24. 10. 2018

Iseloomulikud keredetailid ja 16- või 17-tollised valuveljed muudavad välimust toekamaks.

ŠKODA FABIA COMBI SCOUTLINE spetsiaalne mattmust hõbedase servaga esispoiler rõhutab uue disainiga esivõre ja kitsamate esitulede dünaamilist efekti. Mattmustad on samuti rattakoopalaiendid ja lävekarbid, kuna küljepeeglid ja katusereelingud saavad hõbedase läike. Esispoilerile sarnaselt on mattmust ja hõbedane ühendatud ka difuusoriga tagakaitserauas. 16-tollised valuveljed Rock kuuluvad SCOUTLINE-versiooni põhivarustusse, 17-tollised antratsiithallid poleeritud veljed Braga on saadaval lisana.

ŠKODA FABIA COMBI SCOUTLINE on saadaval FABIA mudeliperekonna MPI- ja TSI-mootoritega. Need on kõik kolmesilindrilised ja 1,0-liitrise töömahuga ning vastavad praegustele kõige rangematele heitmenormidele EU6d-TEMP. Start-stopp-süsteem ja pidurdusenergia taaskasutus kuuluvad põhivarustusse. Kahele TSI-mootorile paigaldatakse ka kübemefilter.

Loomulikult on ŠKODA FABIA COMBI SCOUTLINE-l ka kõiki teisi uuendusi, mis hiljuti värskendatud FABIA mudeliperekonda iseloomustavad. ŠKODA valiku populaarsuselt kolmandale mudelile augustis 2018 tehtud uuenduskuur hõlmas muuhulgas senisest silmapaistvamat välimust ning uusi istmekatteid ja näidikuplokki. Esimest korda saab ŠKODA FABIA soovi korral varustada LED-esitulede ja -tagatuledega, kuna uute juhiabisüsteemide hulka kuuluvad automaatne valgustuse abisüsteem, pimenurga abisüsteem ja tagantläheneva sõiduki hoiatus. Viimane kasutab parklast või hooviväravast väljatagurdamisel muu liikluse jälgimiseks radariseadmeid ja suudab vajadusel juhti ohu eest varakult hoiatada. Neile võib veel lisada uued Simply Clever-lahendused nagu kaks USB-liidest sõitjateruumi tagaosas, kahekihilised põrandamatid ja sõidu ajal laetava LED-taskulambi, mis asub oma klassi suurimas pakiruumis mahuga 530 kuni 1395 liitrit.

Viimased uudised

Kõik uudised