ŠKODA hoiab Sind soojas ka kõige külmematel päevadel

January 15, 2020
Vaata lähemalt

ŠKODA hoiab Sind soojas

› Hubane soojus tänu esiistmete ja välimiste tagaistmete soojendusele, kuna esiklaasi ja klaasipesuripihustite soojendus tagab alati hea väljavaate
› Seisusoojendust saab mugavalt lülitada ŠKODA Connecti mobiililrakendusega
› Puhas pakiruum tänu kahepoolsele põrandamatile ja põhjavannile

Uute ŠKODA kompaktmudelite SCALA ja KAMIQ juhid ja reisijad saavad end talvel eriti mugavalt tunda tänu kuni neljale soojendusega istmele, soojendusega esiklaasile ja esiklaasipesuri soojendusega pihustitele. Võtmeta avamis-/lukustamis- ja käivitussüsteem KESSY võimaldab kiiresti sõidukisse sisse pääseda. Pakiruumi kahepoolne kummi- ja tekstiilkattega matt on ideaalne märgade või poriste esemete vedamiseks. ŠKODA mudelid KAROQ, KODIAQ, OCTAVIA ja SUPERB pakuvad veelgi rohkem mugavusi: lisavarustusena saadaolevat seisusoojendust võib mugavalt juhtida nii kaugjuhtimispuldilt kui ka nutitelefonilt.

ŠKODA on tuntud argielu hõlbustavate nutikate ideede poolest. See kehtib ka niisuguste külmal ajal tekkivate probleemide ja raskuste kohta nagu jäätunud aknad, külmetavad käed ja lumepudrused saapad. Näiteks istmesoojenduse puhul mõtleb ŠKODA isegi tagaistujatele: SCALAs ja KAMIQis pakutakse soojendust lisaks esiistmetele ka kahele välimisele tagaistmele.

Jahe talveaeg pole tänu seisusoojendusele probleem KAROQi, KODIAQi, OCTAVIA ja SUPERBi juhtidele. Seda saab kaugjuhtimispuldilt programmeerida või enne sõidu algust sisse lülitada kasvõi hommikusöögilauas istudes, KAROQi ja uue OCTAVIA puhul aga ka ŠKODA Connecti mobiilirakendust kasutades. See tähendab, et kui Sina autosse istud, valitseb seal juba mõnus sisetemperatuur ning aknad on jääst puhtad.

Soojad käed ja eeskujulik nähtavus
Lisavarustusse kuuluv soojendusega rool KAMIQi ja SCALA jaoks ei lase kätel ka pakase ajal külmetama hakata ning lubab autot juhtida ilma paksude kinnasteta. Nii on mugavam, ja mis kõige tähtsam, turvalisem. Lisavarustusse kuuluv soojendusega esiklaas sulatab kiiresti igasuguse klaasipinnale tekkinud jää ja laseb Sul oma hommikusi sõite alustada viivituseta. Mõlemal mudelil on ka esiklaasipesuri pihustid soojendusega, kindlustades selge väljavaate igal ajahetkel.

Optimaalse nähtavuse tagamiseks halva ilma korral ja pikkadel öödel on ŠKODA SCALAle ja ŠKODA KAMIQle tavaliste LED-tulede kõrval saadaval ka täis-LED-esituled. Need pakuvad mitmeid isekohanduvaid funktsioone ja erinevaid valgustusrežiime, kaugtuleautomaatika on soovi korral samuti saadaval. Vihma- ja valgusandur ning tulede saabumis- ja lahkumisfunktsioon kuuluvad aga kõigil SCALAdel ja KAMIQidel põhivarustusse.

Võtmeta sisenemine ja rehviturvise sügavuse mõõdik jääkaabitsal
Lisaks sellistele klassikalistele asjadele nagu vihmavari juhiukses pakuvad SCALA ja KAMIQ veel arvukalt teisigi Simply Clever-lahendusi. Üks neist on tankimisluugil paiknev jääkaabits, millel nüüd on ka mõõdik rehviturvise sügavuse kontrollimiseks. Võtmeta avamis-/lukustamis- ja käivitussüsteem KESSY võimaldab kiiresti autosse siseneda, ilma et oleks tarvis võtit mööda taskuid taga otsida. Klaasipesuvedeliku mahuti kaane sisse integreeritud lehter hõlbustab pesuvedeliku lisamist, mahaloksumine jääb nüüdsest minevikku. Paksu talvejope saab riputada B-piilaril paikneva nagi otsa. Ambition-varustustasemest alates on KAMIQi pakiruumis olemas integreeritud LED-taskulamp.

ŠKODA KAMIQi ja SCALA pakiruumi on ka hõlbus puhastada tänu kahepoolsele põrandamatile, mille üks külg on kummi- ja teine tekstiilkattega. Kummikattega külg sobib ideaalselt näiteks poristele jalatsitele, lumistele kelkudele või märgadel vihmavarjudele. KAMIQile pakutavate tarvikute seas on olemas ka pakiruumi põhja mõeldud plastist vann.

Viimased uudised