Täiesti uus OCTAVIA RS iV pistikhübriid on ŠKODA tõmbenumber

March 4, 2020
Lisa pistikhübriidide perekonda

> OCTAVIA RS iV – RS-i ajaloo ja keskkonnasõbraliku ajamitehnoloogia kombinatsioon

ŠKODA kasutas videot, et avaldada esimesed üksikasjad täiesti uue ŠKODA OCTAVIA RS iV kohta. OCTAVIA neljanda põlvkonna sportlik tippmudel ühendab endas traditsioonid ja uuendused. Iseloomulikud mustad keredetailid ja sportlik sisekujundus teevad kummarduse RS-i ajaloole, kuna ŠKODA RS-mudelite esimene pistikhübriidajam näitab teed jätkusuutliku tuleviku poole.

Tänu mustale ŠKODA iluvõrele, mustade õhukardinatega dünaamilisele esikaitserauale ja tagakaitserauale, millelt leiame õhusuunajad ja nendega kokkusobiva sportlikult musta tagadifuusori, on täiesti uus OCTAVIA RS iV kergesti äratuntav kui RS-i perekonna liige. Mustade valuvelgede disain paljastab punaseks värvitud pidurisadulad, luukpärakere tagaluugil on must RS-i tagaspoiler, kuna COMBI universaali ehib kerevärvi katusespoiler. Valdavalt mustas interjööris pakuvad värvikamat vaheldust kontrasttoonis tepingud integreeritud peatugedega sportistmetel ning nahkkatte ja kolme kodaraga multifunktsionaalroolil.

Esimest korda tagab RS-mudelile omase silmapaistva dünaamika pistikhübriidajam. 1.4 TSI bensiinimootor ja 85 kW elektrimootor annavad süsteemivõimsuseks 180 kW (245 hj), maksimaalseks pöördemomendiks 400 Nm ja CO2-heitkoguseks WLTP tsüklis umbes 30 g/km (esialgsed andmed). Pealegi suudab OCTAVIA RS iV läbida kuni 55 kilomeetrit (WLTP) puhtalt elektri jõul, st ilma kohalikke heitmeid tekitamata. Sportvedrustus RS-ile iseloomulikus täpses seadistuses tagab eeskujuliku juhitavuse.

Veel üks hübriidtehnikaga OCTAVIA
OCTAVIA iV saab samuti pistikhübriidajami, selle 1,4 TSI ühendab jõud elektrimootoriga, pakkudes süsteemivõimsust 150 kW (204 hj) ja maksimaalset pöördemomenti 350 Nm. See mudeliversioon on saadaval Ambition ja Elegance-varustuses ning saab liitium-ioon-kõrgepingeaku mahutavusega 37 Ah ja energiasisaldusega 13 kWh. Sarnaselt RS iV-ga saab sõidukit kodus mugavalt laadida kas 230 V pistikupesa või seinakilbi kaudu.

Viimased uudised