Liikuda edasi, pakkuda paremaid autosid ja täiustada kõiki nende osi – püüd uuendustele on saatnud Škodat selle algusaegadest rohkem kui 125 aastat tagasi. Meie eesmärk on ehitada autosid, mis teeksid rohkem kui viiksid Sind lihtsalt punktist A punkti B, et sa saaksid imetleda nende vaimustavat disaini, Simply Clever-lahendusi ja nautida Škoda roolis olles sõiduelamusi. Tutvu meie värskeimate uuendustega, mis aitavad Sinu elu lihtsamaks teha ja nautida paljusid uusi kogemusi.

Loodud tänaseks ja homseks

Kõigi Škodade ühine nimetaja on neile ainuomane säravate kristallimotiividega disain. Kuid välimus pole kaugeltki kõik. Kogu auto disain on loodud nii, et see näeb mitte ainult hea välja, vaid ka töötab laitmatult. Uuri, mis peitub Škoda disaini varjus.

Škoda e-autondus

Kui leidlikkus on Sulle liikumapanev jõud, viib tee ainult edasi. Tekkiv e-autondus andis meile platvormi, loomaks Sinu tarvis ökosõbralikku ja kättesaadavat ökosüsteemi, kus keskse osa saavad meie põhiväärtused – vaimustav disain, praktiline kasutamisväärtus ja peresõbralikkus. See tähendab, et Sina saad pühenduda kõige olulisemale ning lisada oma ellu positiivset energiat ja meeldejäävaid kogemusi.

Ühenduvus täiuslikuks päevaks

Ühendus kõnekeskusega nupuvajutuse peale, pidevalt uuendatavad ilmateated ja kütusehinnad, auto kaughaldus ja kõigi reisijate lõbustamine nutitelefoni salvestatud multimeediasisuga. Škoda ühenduvus annab Sulle võimaluse autot täielikult ära kasutada, tehes Su igapäevaelu seejuures hõlpsamaks. Tutvu kõigega, mida see suudab.

Nutikad abilised…

Sinu turvalisuse nimel on kõigis Škoda sõidukites üles rivistatud terve faalanks juhiabisüsteeme, mida varem peeti vaid kõrgemate sõidukiklasside pärusmaaks. Vaata üle, kuidas Sind Škodades kaitstakse.

...mis töötavad kui võluväel

Lihtne parkimineLõõgastav sõitIsiklik kaitse
Võta vastu väike abi haagisega manööverdamisel või lase autol end ise ära parkida.
Škodad suudavad autojuhtimise osaliselt enda hoolde võtta, et Sinul oleks juhtida ja liiklust jälgida hõlpsam.
Škoda mudelid hoiavad turvalisusel silma peal nii tihedas linnaliikluses kui ka pikkadel maanteeotstel.