SIMPLY CLEVER

Ühenduvust toetavad süsteemid avavad uue maailma nii Sinu autole kui ka Sinu nutitelefonile. Virtuaalpedaal ulatab abikäe, kui Su enda käed on parajasti kinni. 230 V pistikupesa pole iial tühi, isegi lühikestel sõitudel mitte. Kogu meie autosisese nutika elektroonika mõte on kõigile reisijaile pakutav lisaturvalisus ja -mugavus.

Mahtu ei ületa miski. Me tegime niigi avara pakiruumi – ŠKODA iseloomuliku omaduse – Sinu vajaduste jaoks veelgi paindlikumaks, juurutades mõned põhjalikult läbimõeldud vidinad. Tänu sellele on Sul kerge kaitsta hapraid esemeid purunemise eest, hoida ära pakiruumi määrdumist ja muuta seda avaramaks.

Moodsa elustiili puhul satume pidevalt silmitsi rohkete argipäevaste väljakutsetega. Abi saab Simply Clever-lahendustest, mida võib leida nii meie autode sees kui ka väljaspool. Need võivad tunduda algelised, kuid enam pole teil tarvis aknalt krediitkaardiga jäidet maha kraapida, otsida kuskile nurgatagustesse kadunud peenraha, õngitseda välja istme alla veerenud plastpudelit või muretseda, kuidas parkimispilet nähtavale kohale jätta.