Miks valida autovahetus?

Otsides uut autot, on enamikel inimestel juba sõiduvahend olemas ja sageli on ka soov anda see uue auto sissemaksuks. Škoda pakub Sulle võimalust oma senine auto uuema mudeli või uue Škoda vastu välja vahetada. Uue Škoda saad välja valida laoautode seast või kokku panna meie konfiguraatoris.

Kuidas toimub vahetusprotsess?

Oleme Sinu jaoks teinud kogu vahetusprotsessi nii lihtsaks kui võimalik: 

  • Sa hoiad kokku oma väärtuslikku aega ja raha, sest kõik vana auto müümisega seotud tegevused tehakse Sinu eest.
  • Sinu vana auto tehnilist seisukorda kontrollivad Škoda spetsialistid ja see on Sinu jaoks tasuta.
  • Saad uue Škoda kokku panna konfiguraatoris.
  • Sind nõustavad meie pikaajalise kogemusega müügikonsultandid.


1. Lepi Škoda müügikonsultandiga auto ülevaatamiseks kokku sobiv aeg. Võta kohtumisele kaasa auto tehniline pass. Esmase pakkumise teeb müügikonsultant proovisõidu ja visuaalse ülevaatluse põhjal.

2. Kui pakutud hind, hinnavahemik osutub sobivaks, leppige müügikonsultandiga kokku sobiv teenindusaeg, kus Sinu sõidukile tehakse põhjalikum ülevaatus. Auto hindamine on Sulle tasuta, arvestada võib kuni ühetunnise ajakuluga.

3. Peale põhjalikku ülevaatust pakume täpse tagasiostu hinna. Kui pakutav hind ei ole Sulle vastuvõetav, on võimalik kokku leppida kindlas perioodis, mille vältel võetakse Sinu auto komisjonimüüki Sinu poolt soovitud hinnaga. Auto müügikuulutus on üleval internetikeskkondades www.skoda.ee ja www.auto24.ee

Selgitused pakutava hinna kujunemisele:
Turuhinna ja pakutud hinna vahe võib teinekord tunduda ebaõiglane. Kuid hinnates riske ja kohustusi, mida esindus Sinu olemasolevat autot ostes endale võtab, mõistad ehk paremini.

  • Kasutatud auto müümisel tuleb arvestada turu nõudluse ning muutumisega.
  • Kasutatud autole tuleb anda korralik välimus ja vajadusel vahetada mõni osa mis osutub enamasti küllaltki kulukaks.
  • Kasutatud autot müües võtame endale kohustuse anda uuele omanikule teatud garantiid.

Võta meiega ühendust!

Küsi julgelt rohkem informatsiooni meie müügikonsultantidelt ja leiame üheskoos Sulle sobivaima lahenduse. Lisaks saad konfiguraatoris kokku panna enda uue Škoda.

Kulumise määramise juhend
pdf (567.7 KB)