erWin

erWin on Škoda Auto elektrooniline töökodade ning remonditööde informatsiooniteenindus (Electronic Repair and Workshop Information service) sõltumatute remonditöökodade ning kõigi teiste firmade jaoks, kes tegelevad professionaalsel tasemel Škoda autode remondi ning teenindamisega. Samuti on erWin mõeldud eraisikutele, kes soovivad oma Škoda sõidukit ise parandada.

erWin näitab teile mõne sekundiga, mida täpselt te oma Škoda juures parandama või hooldama peate. Informatsioon on online, alati saadaval, alati värskeim.

erWin sisaldab iga sõiduki jaoks individuaalset informatsiooni, nagu tehnilised andmed või hooldustabelid. See teave on tasuline ja nõutav on kasutajaks registreerumine.

erWin toob välja ka kõige väiksemad erinevused mudelite vahel, kuna sisaldab kõiki Škoda remondi- ning teeninduskäsiraamatuid, lisaks sellele veel rohkesti informatsiooni teeninduskvaliteedi parandamiseks.

erWin - aitab säästa ettevõtte aega ning kulusid!

Ligipääs erWin keskkonda

Partslink24

Partslink24 on elektrooniline varuosade informatsiooni ja tellimise portaal sõltumatute remonditöökodade ning kõigi teiste firmade jaoks, kes tegelevad professionaalsel tasemel Škoda autode remondi ning teenindamisega. Samuti on Partslink24 mõeldud eraisikutele, kes soovivad saada rohkem infot oma sõiduki varuosade kohta või seda ise parandada.

Partslink24 sisaldab:

  • Tootja poolt avaldatud täieliku ja alati ajakohast infot kõikide varuosade koht.
  • Standardset kasutajaliidest ja lihtsat kataloogikasutust.
  • Varuosade identifitseerimist VIN koodi põhiselt.
  • Riigipõhist jaehinda ja allahindlusi lepingulistele klientidele.
  • Võimalust näha diileri laoseisu.
  • Elektroonilist tellimuste ja päringute arhiveerimist.
  • 24/7 tellimise võimalust valitud diilerilt.


Partslink24 kasutamine on tasuline ja nõuab kasutajaks registreerumist.

Partslink24 ligipääs

Eratöökodadele ja NORA klientidele

Kui soovite teavet Škoda poolt pakutava tehnilise kirjanduse, Škoda sõidukite remontimiseks ja hooldamiseks vajalike tööriistade ja töökoja seadmete, tehniliste ja mitte-tehniliste koolituste kohta, võtke palun ühendust:

Janek Raun
Auto 100 AS Škoda diilervõrgu juht
janek.raun@skoda.ee