Škoda lahendused ärikliendile

Škoda pakub äriklientidele terviklahendust sõidukite hankimisel ja järelteenindamisel. Oleme Sinu ettevõttele usaldusväärne ja pikaajaline koostööpartner.

Meie automudelite hulka kuulub 8 erinevat mudelit, mis annab Sinu ettevõttele veelgi suurema valikuvõimaluse, olenemata autopargi suurusest.

Lisaks pakume teenuseid läbi Baltikumi, autosid on võimalik soetada ning teenindada nii Eestis kui ka Lätis.

Miks on paljud ettevõtted valinud Škoda?

Škoda on üks vanimaid autotootjaid maailmas, kellel täitus 2020 aastal 125 aastat tegevuse algusest. Pikk ajalugu ja traditsioonid on maine ja kvaliteedi garantii. Üha kasvav tarbijaskond on selle kinnituseks. Euroopa Automüüjate Assotsiatsiooni poolt tellitavas igaaastases rahulolu uuringus on Škoda olnud mitmeid aastaid esikohal kategoorias "olemasolevate klientide rahulolu tootega".

Škoda on osa euroopa autotootjast Volkswagen AG-st mille tulemusena pakutakse Škoda sõidukitele grupis kasutusel olevaid tipptehnoloogiaid mis aitavad säästa Sinu raha. Škoda sõidukeid on võimalik täna osta ja teenindada 8 Eesti suurimas linnas (Tallinnas, Laagris, Jõhvis, Rakveres, Tartus, Viljandis, Pärnus, Haapsalus ja Kuressaares).

Škoda mudelid on ennast aastakümnete jooksul väga hästi tõestanud erinevates valdkondades mobiilsusvajadusi rahuldades. (operatiivteenistused, taksondus, rallisport, erakasutus jne.) Škoda pakub oma klientidele ka Pan-Balti lahendusi üle Škoda diilervõrgu terves Baltikumis, mis annab ettevõtetele parema võimaluse koordineerida asju tsentraalselt ühest riigist.

Škoda on nagu “rätsepaülikond”. Igal kliendil on võimalik endale isikupärane auto komplekteerida just nii nagu nad seda ise vajavad, sõlmida kokkuleppeid suuremateks läbisõitudeks, laiendatud garantiiks, pikemateks perioodideks jne.

Škoda pakub laia mudelivalikut, mis sisaldab erinevaid veoskeeme ning mootoreid, alustades diiselmootorist lõpetades täiselektrilisega.

Škoda mudelid hoiavad hästi hinda järelturul ning autovahetus ei too kaasa täiendavaid kulusid.

Škoda on madalaimate ülalpidamiskuludega automark Eestis (Kantar Emor 2020 Car Brand Health uuringus osalenud inimeste hinnangul).

Ärikliendihaldurid