Škoda lahendused ärikliendile

Škoda pakub äriklientidele terviklahendust sõidukite hankimisel ja järelteenindamisel. Oleme Sinu ettevõttele usaldusväärne ja pikaajaline koostööpartner.

Meie automudelite hulka kuulub 8 erinevat mudelit, mis annab Sinu ettevõttele veelgi suurema valikuvõimaluse, olenemata autopargi suurusest.

Pakume teenuseid läbi Baltikumi - Škoda sõiduautosid on võimalik soetada ning teenindada Eestis, Lätis kui ka Leedus.

Miks on paljud ettevõtted valinud Škoda?

Škoda on üks vanimaid autotootjaid maailmas, kellel täitub 2025. aastal 130 aastat tegevuse algusest. Pikk ajalugu ja traditsioonid on maine ja kvaliteedi garantii. Üha kasvav tarbijaskond on selle kinnituseks. Euroopa Automüüjate Assotsiatsiooni poolt tellitavas igaaastases rahulolu uuringus on Škoda olnud mitmeid aastaid esikohal kategoorias "olemasolevate klientide rahulolu tootega".

Škoda on osa euroopa autotootjast Volkswagen AG-st mille tulemusena pakutakse Škoda sõidukitele grupis kasutusel olevaid tipptehnoloogiaid mis aitavad säästa Sinu raha. Škoda sõidukeid on võimalik täna osta ja teenindada 8 Eesti suurimas linnas (Tallinnas, Laagris, Jõhvis, Rakveres, Tartus, Viljandis, Pärnus, Haapsalus ja Kuressaares).

Škoda mudelid on ennast aastakümnete jooksul väga hästi tõestanud erinevates valdkondades mobiilsusvajadusi rahuldades. (operatiivteenistused, taksondus, rallisport, erakasutus jne.) Škoda pakub oma klientidele ka Pan-Balti lahendusi üle Škoda diilervõrgu terves Baltikumis, mis annab ettevõtetele parema võimaluse koordineerida asju tsentraalselt ühest riigist.

Škoda on nagu “rätsepaülikond”. Igal kliendil on võimalik endale isikupärane auto komplekteerida just nii nagu nad seda ise vajavad, sõlmida kokkuleppeid suuremateks läbisõitudeks, laiendatud garantiiks, pikemateks perioodideks jne.

Škoda pakub laia mudelivalikut, mis sisaldab erinevaid veoskeeme ning mootoreid, alustades diiselmootorist lõpetades täiselektrilisega.

Škoda mudelid hoiavad hästi hinda järelturul ning autovahetus ei too kaasa täiendavaid kulusid.

Škodat on peetud madalaimate ülalpidamiskuludega automargiks Kantar Emori “Car Brand Health” uuringu põhjal aastail 2016-2024 ja hinnatud kõrgelt müügi- ja teenindusvõrgu, hinnataseme, kvaliteedi ning turvalisuse poolest.

Ärikliendihaldurid