Škoda Connect

Tänu Škoda Connectile ei ole te iialgi välismaailmast ära lõigatud. Olete kõikjal endiselt tegevuse keskmes, olete alati ühenduses oma lähedastega ning võite olla kindlad, et abi on käepärast kõigi raskuste ületamiseks. Püsige ühenduses kõikjal, kus rändlete.

Teabe- ja meelelahutussüsteemid

Iga Škoda mudeli puhul saate valida mitu teabe- ja meelelahutussüsteemi ekraani suurusega kuni 10 tolli. Need töötavad kõik kiiresti ning pakuvad arvukaid funktsioone ja liideseid.

Alati asjadega kursis

Uuendamisportaal

Uuendamisportaali kasutades saad oma teabe- ja meelelahutussüsteemi navigatsiooniseadme kaarte alati ajakohasena hoida.

Ühilduvusloend

Heida pilk ülevaatele seadmetest, mis ühilduvad Škoda sisseehitatud teabe- ja meelelahutussüsteemidega.

Smartlink+

Süsteem SmartLink+ sisaldab Apple CarPlayd, Android Autot ja MirrorLinki ning auto teabe- ja meelelahutussüsteem võimaldab juhil sõidu ajal turvaliselt telefoni kasutada. Pärast juhtmega või juhtmeta ühenduse loomist saad hõlpsasti teha telefonikõnesid, saata ja vastu võtta tekstisõnumeid, kuulata muusikat või kasutada navigatsiooni teabe- ja meelelahutussüsteemi kaudu. SmartLink+ annab MyŠkoda rakendust kasutades ka juurdepääsu huvitavatele andmetele – kütusekulule, sõidudünaamikale ja hooldusinfole ning võimaldab koguda üksikasjalikke sõiduandmeid.

Android Auto

Android Auto laiendab Androidi platvormi autosse. Kasuta tuttavaid rakendusi ja teenuseid auto armatuurlaua ekraanil. Ühilduv Android 5.0 ja uuematega.

Apple Carplay

Kõik rakendused, mida Sa sõidu ajal iPhone’is kasutada tahad, jõuavad CarPlay vahendusel otse auto sisseehitatud ekraanile. Ühilduv iPhone 5 ja uuematega.

Mirrorlink™

Kui tahad oma nutitelefonis muusikat valida või kuulata või saada üksikasjalikke sõidujuhiseid, peegeldatakse kogu see info keskekraanile.

Škoda mobiilirakendused

Tutvustame Škoda rakendusi, mis annavad Sinu nutitelefonile terve rea uusi võimalusi ja juurdepääsu spetsiaalsele sisule. Saad kontrollida järelejäänud sõiduulatust, lülitada sisse seisusoojenduse või vaadata üksikasjalikku infot iga tehtud sõidu kohta – ja seda kõike oma kodu mugavusest. 

Vaata alltoodud rakenduste nimekirja, laadi need tasuta alla ja saad hulga hindamatuid võimalusi oma elu lihtsamaks muuta. Või oma päevadesse sära juurde tuua.

MyŠkoda

MyŠkoda mobiilirakendus võimaldab nutitelefoni ja sõiduki vahelise ühenduse kaudu Škoda Connecti online-teenuste ja SmartLink+ seotud teenuste ning sõiduki käsiraamatute ja turukohaste funktsioonide kasutamist. Škoda Connectiga on sõiduk alati Sinu kontrolli all. Rakendus pakub mitmeid huvitavaid võimalusi ka siis, kui Sinu sõidukil puuduvad ühenduvusteenused. Võid näiteks koostada hooldustaotluse ja selle e-postiga enda valitud Škoda teenindusse saata või lehitseda sõiduki online-käsiraamatut.

MyŠkoda iV

Miks mitte elektriauto? 
Oled Sa kunagi mõelnud, et ehk sobiks elektriauto Sullegi hästi? Võrdle oma praegust sisepõlemismootoriga autot Škoda valitud elektrisõidukitega, et teha kindlaks, kas see tasub Sulle ära. Nüüd saad MyŠkoda iV rakendusega selle kohta vastuseid ja soovitusi. Sellised nutikad funktsioonid nagu teekondade jälgimine, kütusekulu võrdlus ja CO2 hulk aitavad Sul kergesti tuvastada, kas minna fossiilkütustelt üle elektriautole.

Škoda Connect Lite

Uus rakendus Škoda Connect Lite aitab Su autot nutikamaks muuta. Uhiuus rakendus annab Sulle tagasisidet auto juhtimise kohta. See tõstab turvalisust, vähendab kulusid ja parandab Sinu sõidumaneeri. Lisaks muudele kasulikele funktsioonidele pakub logiraamat Sulle võimalust kõiki oma sõite tagantjärele üle vaadata. Connect Lite on mõeldud Škoda autodele, mis on toodetud alates aastast 2008.

Škoda Media Command

Media Command võimaldab tagaistujatel pääseda ligi teabe- ja meelelahutussüsteemi funktsioonidele tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu. Saad hallata meediafailide taasesitust, kuvada auto andmeid või infot sihtpunktide kohta ning kasutada navigatsioonifunktsioone.

Škoda Move&Fun

Rakendust Move&Fun kasutades saab nutitelefoni ekraani muuta Škoda Citigo-e iV täiendavaks kuvariks sõidukiandmetele või pruukida seda meediafailide taasesitamiseks või navigatsioonisüsteemina. Lisaks tulevad rakendusega kaasa online-teenused, mis võimaldavad kaugligipääsu akule ja kliimaseadmele.