Millegi loomine ei piirdu algosade kokkupanemisega. Disain annab sellele väärtuse, tähenduse. Just seepärast räägibki Sinu auto välimus palju enamast, kui Sulle algul võib paista. Rohkem kui 125 aasta pikkusest kogemusest ja uuendamispüüdlustest kannustatuna suudame pakkuda emotsionaalse laenguga, ent samal ajal laitmatult funktsionaalset disaini, mida liigendavad ainulaadsed kristallimotiivid. Uuri seda lähemalt, tutvu kogu uue sõiduki loomise protsessiga ning me kindlustame Sulle, et edaspidi vaatad Sa Škodade peale hoopis teise pilguga.

Kristallimotiividega disain

Autodisainis muudetakse ideed esemeteks. Škoda disainis on esemed ja materjalid inspiratsiooniallikaks. Tšehhi kristall mõjutas uute mudelite väljanägemist kõige enam. Järgides disainiga margi traditsioone ja selle Tšehhi päritolu, moodustavad Škoda mudelid funktsiooni ja stiili täiusliku kombinatsiooni.

Põhilised inspiratsiooniallikad

Ideede portfell

Tšehhi kristall

Kubistlik kunst

Funktsioon muutub vormiks

Rikkalik ajalugu

Ideid reaalsuseks muutes

Kontseptautodes materialiseeruvad meie disainerite ideed Škoda tulevaste autode vormide ja funktsioonide osas. Need näitavad suunda, kuhu Škoda margi disainikeel liikuma hakkab ning kuidas tüüpilised visuaalsed elemendid järgmistes põlvkondades välja näevad.

Uue auto sünd

Kontseptsõidukid on disaineritele inspiratsiooniallikas seeriaautode väljatöötamisel. See on esimene samm uue mudeli loomisel.

Vaata kulisside taha

Tutvu Škoda tulevikunägemustega

Uusimas Škoda kontseptautod annavad aimu meie sõidukite kujust lähitulevikus ja esitlevad uut disainikeelt, mis rõhutab lihtsaid, teravate servadega jooni ja elegantseid vorme.

Škoda disaini põhijooned

Vaata üle Škoda autode põhilised disainielemendid, mis annavad sõidukitele nende ainulaadse iseloomu ja võimaldavad Sul neid esimese pilguga ära tunda.

Harmoonilised proportsioonid, teravad jooned, selged kontuurid ja kristallimotiivid loovad üheskoos disaini, mille keskpunktis on täpsus ja selgus.

Nutikalt loodud siseruum

Esmaklassiline teostus, ohtralt ruumi igas suunas ning nutikad Simply Clever-lahendused. Niiviisi võib lihtsalt kokku võtta Škoda siseruumide põhilisi iseloomujooni.

Vaata sisse

Disainifilmid

Järgnevates disainifilmides, mis kujutavad meie autosid täiesti uues valguses, saad tutvuda Škoda mudelite kõigi kerevormidega.

Nüüd on Sinu kord

On käes aeg teha Škoda disainis järgmine samm. Originaaltarvikud ja erimudelid teevad Sinu Škoda ainulaadseks. See on võimalus avada oma isiksust. Disaini endale oma Škoda.

Sinu ainukordne Škoda-kogemus

Isikupärastamine

Tarvikud

Škoda embleemiga kaubad

Erimudelid

Täiuslikkuse jahil

Škoda disainerid üritavad Sulle alati pakkuda kõige täiuslikumat ja mugavamat autot. Pidevate jõupingutuste tulemusel valmiski mitmetele mudelitele pakutav väljapaistev varustustase Laurin & Klement.

Škoda disain Sinu ümber

Kaunid kaared, kristallimotiivid ning valguse ja varju vaheldumine. Škoda ainuomast disaini võib leida mujaltki peale autode. Aastast 2011 kaunistab see kõik kuulsa Tour de France’i võidukarikaid.