ŠKODA Connect
Tänu ŠKODA ühenduvusvõimalustele ei ole te iialgi välismaailmast ära lõigatud. Olete kõikjal endiselt tegevuse keskmes, olete alati ühenduses oma lähedastega ning võite olla kindlad, et abi on käepärast kõigi raskuste ületamiseks. Püsige ühenduses kõikjal, kus rändlete.
TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEMID

Iga ŠKODA mudeli puhul saate valida mitu teabe- ja meelelahutussüsteemi ekraani suurusega kuni 10 tolli. Need töötavad kõik kiiresti ning pakuvad arvukaid funktsioone ja liideseid.

ALATI ASJADEGA KURSIS

UUENDAMISPORTAAL

Uuendamisportaali kasutades saad oma teabe- ja meelelahutussüsteemi navigatsiooniseadme kaarte alati ajakohasena hoida.

ÜHILDUVUSLOEND

Heida pilk ülevaatele seadmetest, mis ühilduvad ŠKODA sisseehitatud teabe- ja meelelahutussüsteemidega.

SMARTLINK+

Süsteem SmartLink+ sisaldab Apple CarPlayd, Android Autot ja MirrorLinki ning auto teabe- ja meelelahutussüsteem võimaldab juhil sõidu ajal turvaliselt telefoni kasutada. Pärast juhtmega või juhtmeta ühenduse loomist saad hõlpsasti teha telefonikõnesid, saata ja vastu võtta tekstisõnumeid, kuulata muusikat või kasutada navigatsiooni teabe- ja meelelahutussüsteemi kaudu. SmartLink+ annab MySkoda rakendust kasutades ka juurdepääsu huvitavatele andmetele – kütusekulule, sõidudünaamikale ja hooldusinfole ning võimaldab koguda üksikasjalikke sõiduandmeid.

ANDROID AUTO

Android Auto laiendab Androidi platvormi autosse. Kasuta tuttavaid rakendusi ja teenuseid auto armatuurlaua ekraanil. Ühilduv Android 5.0 ja uuematega.

APPLE CARPLAY

Kõik rakendused, mida Sa sõidu ajal iPhone’is kasutada tahad, jõuavad CarPlay vahendusel otse auto sisseehitatud ekraanile. Ühilduv iPhone 5 ja uuematega.

MIRRORLINK™

Kui tahad oma nutitelefonis muusikat valida või kuulata või saada üksikasjalikke sõidujuhiseid, peegeldatakse kogu see info keskekraanile.

ŠKODA MOBIILIRAKENDUSED

Proovi ŠKODA rakendusi, mis annavad nutitelefonile terve rea uusi võimalusi ja juurdepääsu spetsiaalsele sisule. Kontrolli oma auto seisundit eemalt, vaata sporti otseülekandes või mängi mõned mängud. Tutvu kõigi meie rakenduste täieliku ülevaatega.

ÜHENDATUD AUTOD

Pole vahet, milline ŠKODA mudelitest Sulle silma jääb, kõigil neist on olemas uusimad ühenduvusvõimalused. Autole pääsed kaugjuhtimise teel ligi kasvõi oma nutikellalt või lased sõidukil probleemide korral ise abi kutsuda. Väikseimal mudelil CITIGOe iV on kasutusel rakendus Move&Fun, muutmaks Sinu nutitelefoni võimsaks teabe- ja meelelahutussüsteemiks, mida saab pruukida sõidukiandmete vaatamiseks, meedia taasesitamiseks või navigeerimiseks.