Korduma kippuvad küsimused

Millistes riikides ŠKODA garantiitingimused kehtivad?
Garantiitingimused kehtivad järgmistes riikides: EU riigid, Norra, Šveits, Martinique, Guadeloupe, Reunion, Island, Israel, Valgevene, Kolumbia, Trinidad, Guatemala, Ecuador, Dominikaani Vabariik, Barbados, Panama, Jordaania, Jeemen, Liibanon, Süüria, Saudi Araabia, Katar, S A E, Türgi, Tšiili, Costa Rica, Bermuda, Venezuela, Palestiina, Horvaatia, Ukraina, Hiina, Moldaavia, Makedoonia, Bosnia, Albaania, Venemaa, Alžeeria, Egiptus, Aafrika riigid, Omaan, Kuveit, Bahrain, Kasahstan, Armeenia, Aserbaidžaan, Kirgiisia, Turkmenenia, Sudaan, Keenia, Ghana, Etioopia, Elevandiluurannik, Negeeria ja ülejäänud maailm.

Millal algab garantiiperiood?
Garantiiaeg algab uue auto esimesele omanikule üleandmise päevaga, olenemata valmistamiskuupäevast ja laoshoidmise ajast. Garantii alguse aeg märgitakse esimesele omanikule autot üle andes hooldusraamatusse.

Kas defektsed osad parandatakse või asendatakse?
Defektse varuosa parandamise või asendamise üle otsustab ŠKODA ametlik esindus, maaletooja või tootja iga üksikjuhtumi osas eraldi.

Kas garantiikorras remonditud või välja vahetatud detailidele kehtib garantii?
Hoolimata remondi meetodist jääb asendatud või parandatud detailile kehtima garantii sõiduki garantiiperioodi lõpuni.

Kas garantiikorras välja vahetatud detailidel ja tööl on garantii?
Garantiikorras välja vahetatud detailidele ja tööle kehtib garantii sõiduki garantiiperioodi lõpuni.

Kui pikk on ŠKODA sõidukite rehvide garantii?
Rehvidele kehtib eraldi garantii, mille annab rehvitootja läbi oma maaletoojate. ŠKODA ametlikud esindused suhtlevad rehvi garantii küsimuste puhul vastavate maaletoojatega.

Kas ŠKODA sõiduki garantii jääb ka kehtima pärast omaniku vahetust?
ŠKODA sõiduki garantii läheb automaatselt ja tasuta üle järgmisele omanikule.

Mida ŠKODA garantii ei kata?
Hoolduskulud. Planeeritavate korraliste hooldetööde – vedelike ja filtrite vahetamise, määrdetööde, puhastamise ja poleerimise, süüteküünalde vahetamise ning kulunud klaasipuhastajakummide, piduriklotside ning siduri hõõrdkatete väljavahetamise, rataste kaldenurkade reguleerimise – kulud katab üldjuhul auto omanik.
Juhul kui nimetatud hooldustööd osutuvad vajalikuks garantiiremondi osana, laieneb garantii ka neile.

Garantii katkemine finantsettevõte või kindlususettevõtte otsusel. Sõidukil, mille finantsettevõte või kindlususettevõte kuulutab hävinuks ja mis ei kuulu taastamisele, lõpeb sellest hetkest ka sõiduki garantii.

Sõiduki omaniku või kasutaja mittemateriaalne saamata jäänud tulu ja muu sarnane kahju. Sõiduki omaniku või kasutaja saamata jäänud tulu ja muu sarnane kahju, mis ei ole otsene varaline kahju, nagu ebamugavuse, transpordi, telefoni ja majutusega seotud kulud ning personali või vara kaotusega seotud kulud jms.

Sõiduki vigastusi mis on tekkinud tulekahju, vandalismi, avarii, vargus või force majeure tagajärjel.