Esimene pilk: värskendatud Škoda Scala ja Škoda Kamiq

24. července 2023

Škoda Auto avalikustas kompaktauto Scala ja linnamaasturi Kamiq värskendatud visandid. Mudelid on saanud progressiivse disaini ja tehnilised täiustused. Nende digitaalne maailma-esmaesitlus toimub 1. augustil.

Pärast nelja tootmisaastat on Scala ja Kamiq valmis värskenduskuuriks. Tehnilised täiustused ja välisdisaini muudatused rõhutavad mudelite dünaamilist sarmi ja sitket väljanägemist. Uued esituled, esi- ja tagakaitserauad ning esivõre annavad elegantse ilme vastavalt Škoda uuele firmastiilile. Uued valuveljed ja kirjad tagaluugil täiustavad mudelite välimust.

Esimene pilk värskendatud Škoda Scalale

EestTagant

Scala – saledamad esituled ja diagonaalribidega kaitserauad

Scala saledamad esituled ulatuvad nüüd esivõreni välja, rõhutades auto dünaamilist võlu. Esikaitseraua õhuvõtuava on jagatud osadeks täiendavate diagonaalribidega. Ka tagakaitserauas asuval tagadifuusoril on kerega samas toonis diagonaalribid, mida ääristavad kristallimotiividega elemendid. Tagatulede graafiline disain on nüüd uudne ja viimistletum.

Esimene pilk värskendatud Škoda Kamiqile

EestTagant

Kamiq – rohkem linnamaasturi hõngu

Uuendatud Kamiq on nüüd visuaalselt esinduslikum. Mudelile eriomaste poolitatud esitulede ülemine osa on kitsam ja ilmekama disainiga. Suurem ja püstisem Škoda esivõre sai iseloomulikud topeltribid, mis alaosas moodustavad U-tähe kuju. Esikaitseraua värvitud osa võrest ja õhuvõtuavadest allpool rõhutab sõiduki laiust, seda täiendab toekas hõbedane difuusor, mis kaitseb ka auto põhjaalust. Tagadifuusor koosneb laiast mustast ülaosast ja hõbedaseks värvitud alaosast. Poolitatud tagatuled said samuti uudse disaini, nende L-kujuline vorm astub ühte jalga helkuritega, mis on nüüd samuti L-kujulised.