ŠKODA KAROQ: ühenduvus

9. února 2022

› Valida on kahe digitaalse näidikupaneeli vahel ekraani suurusega 8 või 10,25"
› Neli teabe- ja meelelahutussüsteemi puutetundliku ekraani suurusega kuni 9,2" 
› Interneti püsiühendus, ŠKODA Connecti online-teenused ja online-teabeteenus

ŠKODA KAROQi ühenduvusvõimalused on igati kaasaegsed: linnamaastur varustatakse Volkswageni kontserni kolmanda põlvkonna modulaarsete teabe- ja meelelahutussüsteemidega ning tänu sisseehitatud eSIM-ile on neil interneti püsiühendus.

Online-teabeteenus pakub ilmateateid ja värskeimaid uudiseid ning sisaldab ka kalendri funktsiooni. 2022. aasta jooksul hakatakse KAROQi pakkuma ainult digitaalse näidikupaneeliga. Põhivarustusse kuulub 8-tolline, soovi korral saab selle asendada kohandatava 10,25-tollisega.

Teabe- ja meelelahutussüsteemid Bolero, Amundsen ja Columbus pärinevad Volkswageni kontserni kolmanda põlvkonna modulaarsete süsteemide perest. Tänu sisseehitatud eSIM-ile pakuvad nad DAB-digitaalraadiot ja on alati internetiga ühenduses. Bolero ja Amundsen saavad 8- tollise ekraani ning tänu interneti püsiühendusele soovi korral ka veebiraadio funktsiooni. Süsteemi saab kasutada puutetundliku ekraani, multifunktsionaalroolil asuvate nuppude ja kerimisnuppudega või digitaalse häälassistendi Laura kaudu. Viimane kasutab online-andmeid ja mõistab 15 keelt. Valiku tipus asuv süsteem Columbus kuvab infot 9,2-tollisel ekraanil. Kaartide ja tarkvara uuendamine toimub „õhu kaudu“. Baastaseme raadio Swing saab 6,5-tollise ekraani.

Digitaalne näidikupaneel muutub 2022. aasta jooksul põhivarustuseks
2022. aasta jooksul hakatakse digitaalset näidikupaneeli ŠKODA KAROQile paigaldama põhivarustusena. 8-tolline ekraan asendab varasemaid analoognäidikuid. Ambition- varustustasemest alates on digitaalne näidikupaneel soovi korral saadaval ka 10,25-tollise ekraaniga. See pakub viit kuvaprofiili ja on juhi vajadustele kohandatav.

ŠKODA Connecti mobiilsed online-teenused ja online-teabeteenus
KAROQ tagab ligipääsu arvukatele ŠKODA Connecti mobiilsetele online-teenustele. Online- teabeteenus teeb muuhulgas võimalikuks kaugligipääsu sõidukile MyŠKODA rakenduse vahendusel. See võimaldab juhil lukustada ja avada oma KAROQi nutitelefonilt või kuvada auto asukohta kaardil või aktiveerida signaali ja vilgutuse funktsiooni, mis aitab autot suures parklas üles leida. KAROQi online-teabeteenuste hulka kuuluvad uudised ja ilmateade ning sõidukiga saab siduda isikliku Google’i kalendri. Nutitelefoni saab autoga sidestada juhtmevaba SmartLink- tehnoloogia, Android Auto või Apple CarPlay kaudu, samuti on võimalik telefoni juhtmevabalt laadida , kui asetada see lisavarustusena pakutavasse telefonilaekasse.