ŠKODA ÜHENDUVUS

ŠKODA CONNECT

Elage 21. sajandi elu ja ole pidevalt internetiühenduses. Pole vahet, kas kavandad oma reisi lauaarvutil või tahad teada hooldusülevaatuse aega. Iga kord oled ühenduses oma ŠKODAga.

SMARTLINK+

Süsteem SmartLink+ (Škoda ühenduvuspakett, mis toetab MirrorLinki, Apple CarPlayd ja Android Autot) võimaldab juhil turvaliselt kasutada oma nutitelefoni teabe- ja meelelahutussüsteemi abil. Lisaks ühilduvad kõik rakendused, mis on sõidukite jaoks turvaliseks tunnistatud, MirrorLinki, Apple CarPlay ja Android Autoga. SmartLink+ sisaldab veel funktsiooni SmartGate. See võimaldab Sul nutitelefoni ja auto ühendamist WiFi kaudu, mille järel pääsed ligi huvitavatele sõiduandmetele nagu kütusekulu, sõidudünaamika ja hooldusinfo.

APPLE CARPLAY

Kõik rakendused, mida Sa sõidu ajal iPhone’is kasutada tahad, jõuavad CarPlay vahendusel otse Sinu autosse sissehitatud ekraanile. Ühilduv iPhone 5 ja uuematega.

Rohkem informatsiooni

ANDROID AUTO

Android Auto laiendab Androidi platvormi autosse. Kasuta tuttavaid rakendusi ja teenuseid auto armatuurlaua ekraanil. Ühilduv Android 5.0 ja uuematega.

Rohkem informatsiooni

MIRRORLINK®

Kui tahad oma nutitelefonis muusikat valida või kuulata või saada üksikasjalikke sõidujuhiseid, peegeldatakse kogu see info keskekraanile.

Rohkem informatsiooni

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEMID

Iga Škoda mudeli puhul saad valida mitmeid teabe- ja meelelahutussüsteeme ekraani suurusega kuni 9,2 tolli. Need töötavad kõik kiiresti ning pakuvad arvukaid funktsioone ja liideseid.

ALATI ASJADEGA KURSIS

UUENDAMISPORTAAL

Uuendamisportaali kasutades saad oma teabe- ja meelelahutussüsteemi navigatsiooniseadme kaarte alati ajakohasena hoida.

Rohkem informatsiooni

MYDESTINATIONS

MyDestinations on haldusvahend Sinu isiklike huvipunktide importimiseks, loomiseks ja haldamiseks.

Rohkem informatsiooni

ÜHILDUVUSNIMISTU

Heida pilk ülevaatele mobiitelefonidest, mis ühilduvad ŠKODA sisseehitatud teabe- ja meelelahutussüsteemidega.

Rohkem informatsiooni

ŠKODA MOBIILIRAKENDUSED

Proovi ŠKODA rakendusi, mis annavad Sinu nutitelefonile terve rea uusi võimalusi ja juurdepääsu spetsiaalsele sisule. Kontrolli oma auto olekut eemalt, vaata sporti otseülekandes või mängi mõned mängud. Tutvu kõigi meie rakenduste täieliku ülevaatega.