Tundke end turvaliselt!

Soovime, et tunneksite end ŠKODA omamisel ja sellega sõitmisel turvaliselt. Kõik meie autod on kohe algusest peale hästi varustatud ja neil on garantiid, mis muudavad teie auto omamise võimalikult turvaliseks ja mugavaks. Uue ŠKODA ostmisel kehtivad järgmised garantiid:

  • 4-aastane uue auto garantii koos 2-aastase pikendatud garantiiga, lisateavet uue auto garantii kohta leiad "Garantiitingimuste" alt
  • 2-aastane Mobiilsusgarantii
  • 3-aastane värvigarantii
  • 12-aastane korrosioonivastane garantii


Garantiiperiood algab auto kättesaamise kuupäevast. Kui soovite oma turvalisust veelgi laiendada, võite osta laiendatud garantii, mille kohta saate allpool lugeda.

Palume mõista, et hoolimata järelvalvest ja arvukatest kontrollidest kõigis tootmisjärkudes võib meie toodetel esineda puudujääke. Meie jaoks on äärmiselt tähtis, et ŠKODA Teeninduspartnerid kõrvaldaksid need puudujäägid kiiresti ja täpselt ning ŠKODA Garantiitingimustest lähtuvalt.

ŠKODA garantii kehtib üle maailma kõigile uutele ŠKODA sõidukitele, ŠKODA Originaalvaruosadele, ŠKODA Economy varuosadele ja ŠKODA Originaaltarvikutele.

Uue auto garantii
Uue auto garantii ei kata kõiki rikkeid. Need võivad olla nii kuluvad osad (nt pidurid, sidur jne) kui ka kahjustused, mis on tekkinud ebaõige kasutuse tagajärjel. Oluline on hoolitseda oma auto eest ja hooldada seda vastavalt tootja juhistele.

Vaata täpsemalt ŠKODA Garantiitingimusi

ŠKODA Mobiilsusgarantii

Olge muretu ja mobiilne! Oma uue ŠKODA sõidukiga olete omandanud ka ŠKODA Mobiilsusgarantii! ŠKODA annab sõiduki garantii kehtivuse ajaks, maksimaalselt 2 aastaks, kogu Euroopa ulatuses mobiilsusgarantii. ŠKODA Mobiilsusgarantii abil püsite liikuv ka ettenägematutel juhtudel.

Kui peaksite vastupidiselt ootustele oma ŠKODA sõidukiga teele jääma, on teil tänu mobiilsusgarantiile õigus järgmistele teenustele:
Rikke parandamine kohapeal
Pukseerimine lähima ŠKODA teeninduspartneri juurde
Majutus
Asendusauto
Reisi jätkamine või kojusõit
Konsultatsioon ja nõustamine

Juhul kui jääte oma ŠKODA sõidukiga teele, helistage:
Eestis ŠKODA autoabi numbrile +3726979182.
ŠKODA autoabi teenindab teid ööpäevaringselt.

Välismaal ŠKODA ametlikule maaletooja numbrile, mille leiate autoga müügihetkel kaasa antavast vihikust Help On The Road.

Vaata täpsemalt ŠKODA Mobiilsusgarantii tingimusi