Süüta oma uudishimu meie uusima pereliikmega. Mudeliga, mis kannab uut Modern Solid disaini ja uhkusega kapotil olevat Škoda marginime. Vaata säravatesse LED-maatrikssilmadesse, mille saledam ülaosa ulatub sujuvalt kuni esitiibadeni. Näe rõõmu selle madalamas ja laiemas "Tech-Deck"-näos, mis paistab innovaatiline, ent samas tuttavlik.

Tõeliselt unikaalne välimus

Modern Solid

Škoda Elroq tutvustab Škoda uut disainiajastut. Selle funktsionaalne, minimalistlik ja puhas Modern Solid-välimus kiirgab ehedust ja vastupidavust, haakudes sedasi varasemast tuttavate Škoda disainilahendustega. Samas kaasnevad Modern Solid-disainiga uued visuaalelemendid nagu läikivmust Tech-Deck-esiosa. Sel moel viisime sisse täiesti uueilmelise näodisaini, andes samas piisavalt vihjeid Škoda senistele disainijoontele. Tech-Deck-esiosast saab tulevikus brändi disaini põhielement.

Moodne ja jätkusuutlik sisemus

Uudismudeli sisemus on hästiõnnestunud kogum tipptasemel tehnoloogiast, avarusest ja jätkusuutlikest materjalidest. Näiteks disainipaketis Loft kasutatav tumehall kiudmaterjal Recytitan koosneb 78% ulatuses ümberkäideldud PET-toodetest ehk plasttaarast. Lisaks jätkusuutlikkusele saavad tehnikaentusiastid nautida teabe- ja meelelahutussüsteemi 13-tollist intuitiivset keskekraani, 5-tollist digitaalset näidikuplokki ning täiendavalt veel ka liitreaalsuse elementidega esiklaasinäidikut. Võid olla kindel, et Elroqist ei tekigi enam soovi välja astuda.

Mootorivalik, akud ja laadimine

Sõiduulatuse pärast ei pea enam muretsema. Tee valik nelja erineva mootorivõimaluse hulgast ja siirdu varem käimata radadele, kus võid olla kindel enam kui 560 km pikkuses sõiduulatuses. Elroq on saadaval versioonides 50, 60, 85 ja 85x, pakub taga- või nelikvedu ning võimsust vahemikus 125 kW kuni 220 kW.

Škoda Elroqi versioonid:

 

● Elroq 50 – tagavedu, 55 kWh akumaht, 125 kW võimsus, 160 km/h tippkiirus
● Elroq 60 – tagavedu, 63 kWh akumaht, 150 kW võimsus, 160 km/h tippkiirus
● Elroq 85 – tagavedu, 82 kWh akumaht, 210 kW võimsus, 180 km/h tippkiirus
● Elroq 85x – nelikvedu, 82 kWh akumaht, 220 kW võimsus, 180 km/h tippkiirus

Sõltumata valitud versioonist, saab kõiki Elroqe laadida DC-kiirlaadijaga. Versioonid 85 ja 85x pakuvad DC-laadimist võimsusega kuni 175 kW. Kõigi nelja versiooni akud saab laadida 10% pealt 80% peale vähem kui 28 minutiga.

 

Kui laed oma Elroqit mugavalt kodustes oludes, tööl või kuskil mujal Škoda Charger wallboxi abil võimsusega kuni 11 kW, siis saavad akud täiesti täis 5,5 kuni 8 tunniga, ning oled taas valmis teele asuma.

Sinu turvalisus on meile peamine

Kuni üheksa turvapatja, palju tuttavaid juhiabi- ja turvasüsteeme, sealhulgas sõiduabid Travel Assist, Front Assist ja Crew Protect Assist, ning kõrge passiiv- ja aktiivturvalisuse tase on meie autodel alati garanteeritud. Lisaks saad enda elu lihtsamaks teha, kui rääkida näiteks parkimisest. Distantsparkimise funktsioon (Remote Parking) ja parkimise õppimisfunktsioon (Remote Trained Parking) võimaldavad sul oma Elroqi ära parkida nutitelefoni ja MyŠkoda rakenduse kaudu ilma ise autos istumata. Auto suudab end parkida eelsalvestatud parkimiskohale, mis asub kuni 50 meetri kaugusel.