Küpsised

Kasutame veebilehel küpsiseid, tagamaks registreerimisprotsessi terviklikkust ja võimaldamaks kasutajatel isiklikult veebilehte muuta. Küpsis on väike tekstifail, mis on salvestatud veebilehe serveri kõvakettale. Seda faili ei saa väärkasutada programmide käivitamiseks ega arvuti nakatamiseks viirustega. Küpsised on antud üksnes Sinu käsutusse ja neid saab lugeda ainult selle domeeni veebiserver, kust küpsis Sulle välja anti. Üks põhilisi küpsisefaili otstarbeid on Sinu aja säästmine. Kui näiteks Sa kohandad veebilehte või lehitsed seda, siis järgmistel külastustel tuletab küpsis veebilehele meelde spetsiifilise info Sinu eelistuste kohta. See lihtsustab asjassepuutuva sisu kuvamist, hõlbustab veebilehel navigeerimist jne. Kui Sa veebiserveri poole uuesti pöördud, saab varem sisestatud infot uuesti lugeda, nii et Sul on hõlpsam kasutada neid veebilehe funktsioone, mida Sa juba varem kohandanud olid.

Küpsise saatmisel meie veebilehele võivad abi osutada lehemärgid (veebimajakad), mida tuntakse ka läbipaistva GIF-tehnoloogiana. See tehnoloogia on tööriist, mida me kasutame kokkuvõtlike statistiliste andmete korjamiseks veebilehe kasutamise kohta, näiteks infot selle kohta, kui palju veebilehe kasutajaid on klikkinud võtmeelemente (näiteks linke või graafikat). Me võime kokkuvõtlikke statistilisi andmeid veebilehe kohta edastada partnerettevõtetele või avalikustada.

Sina saad küpsistega automaatselt nõustuda või neist keelduda. Enamik veebilehitsejaid nõustub automaatselt küpsistega, kuid harilikult saate veebilehitseja seadistada ka neist keelduma. Kui Sa küpsistest keeldud, ei saa Sa ŠKODA AUTO veebilehe interaktiivseid funktsioone tõenäoliselt täies mahus kasutada. Siinne veebileht kasutab registreerimiseks ŠKODA CIS-veebilehte. Kui soovid registreeruda, küsitakse Sinu kasutajanime ja salasõna. Registreerumine tagab Sulle ligipääsu paljudele teistele veebilehtedele ja seotud teenustele. Kui Sa registreerusid CIS-teenust kasutades, registreerud ühtlasi ka ŠKODA AUTO veebilehele ja avad ŠKODA CIS-konto.

Info isikuandmete töötlemise kohta küpsiste ja teiste veebitehnoloogiate abil

Hoolime sinu privaatsusest. Selle veebilehe kaudu me kogume ja töötleme erinevat tüüpi isikuandmeid. Käesolev info isikuandmete töötlemise kohta küpsiste ja teiste veebitehnoloogiate abil („Info“ või „Õiend“) selgitab, kuidas me töötleme Sinu kohta käivaid isikuandmeid veebitehnoloogiatega. Õiend sisaldab eelkõige seda, (i) milliseid veebitehnoloogiaid võib Veebileht kasutada, (ii) milliseid Sinu kohta käivaid isikuandmeid me töötleme, (iii) kuidas ja millisteks otstarveteks me neid andmeid kasutame ja töötleme, (iv) kellele ja kuhu me neid andmeid edastame ning (v) kuidas me neid andmeid kaitseme ja millised on Sinu õigused seoses nende andmete töötlemisega.

Me võime seda Õiendit aeg-ajalt uuendada. Kõik Õiendisse tehtud muudatused avaldatakse Veebilehel ja oluliste muudatuste korral antakse neist teile teada.

See hõlmab järgmist:
• Teave, mida jagad meiega päringute tegemise ja meie teenuste ja veebilehe kasutamise käigus, sh nimi, meiliaadress, telefoni number.
• Küpsiste kaudu kogutud teave.
• Seadme andmeid: riistvara mudel, seadme ainulaadsed identifikaatorid, MAC-aadress, IP-aadress, operatsioonisüsteemi versioon ja seadme seadistused;
• Logi: Veebilehe kasutamise aeg ja kestus, otsinguandmed ja küpsistesse salvestatud mistahes info, millega võib ainulaadselt tuvastada Sinu veebilehitseja või konto;
• Asukohaandmed: Andmed Sinu asikoha kohta, mis on saadud mitmesuguste positsioneerimistehnoloogiatega nagu GPS, WiFi pääsupunktid ja teised andurid, mis võivad edastada lähedalasuvate seadmete andmeid; • Muud andmed: Andmed Veebilehe kasutamise kohta Sinu poolt, mida me võime töödelda, kui te meiega koostöö tegemiseks külastate või kasutate kolmandate isikute veebilehti või rakendusi ning andmed selle kohta, kuidas te osalete Veebilehe sisus.


Seadusega lubatud juhtudel võime Sinu või Sinu tegevuste kohta kogutud isikuandmeid kombineerida muu infoga, mida me saame avalikest allikatest.

See veebileht võib sisaldada ka linke teistele Auto 100 AS veebilehtedele või partnerite veebilehtedele, volitatud esindustele, sidusettevõtetele või sotsiaalmeedia veebilehtedele. Kui klõpsad lingil, mis viib mõnele muule Auto 100 AS või kolmanda osapoole veebilehele, siis pea meeles, et nendel veebilehtedel on oma enda andmete privaatsuse poliitikad. Kui kasutad neid veebilehti, siis loe läbi nende privaatsuspoliitika.

See veebileht võib lisaks sisaldada ka iFrame sisu, mis pärineb teistelt Auto 100 AS või kolmandate osapoolte veebilehtedelt. Auto 100 AS ei vastuta iFrame siltides kuvatava kolmanda osapoole sisu eest. Seal kuvatava teabe eest vastutavad täielikult nende veebilehtede omanikud. Auto 100 AS ei kontrolli ega vastuta sõltumatute veebilehtede sisu eest ja pakub taolist välist sisu oma külastajate mugavuse huvides. Kui külastad sellise sisuga lehte, siis selle tulemusena võidakse sinu seadmesse saata küpsiseid nendelt kolmanda osapoole veebilehtedelt. Auto 100 AS ei halda nende küpsiste jaotamist. Nende küpsiste kohta saad täpsemat teavet kolmanda osapoole veebilehtedelt.

Pea meeles, et Auto 100 AS ei saa kolmanda osapoole veebilehtede eest võtta mingit vastutust, ega kohustusi.

Milliseid veebitehnoloogiaid võib Veebileht kasutada:

Kui te kasutate Veebilehte võime Meie, samuti teatud kolmandad isikud, kes pakuvad sisu, reklaami või muid meie Veebilehe funktsioone, kasutada mitmesuguseid tehnoloogiaid andmete kogumiseks ja töötlemiseks ning nende hulka võivad kuuluda küpsised ja muud tehnoloogiad.

Küpsised
Küpsised on väikesed failid, mis salvestatakse Sinu seadmesse ja mis aitavad meil koguda andmeid Sinu tegevuse kohta. Eriti aitavad küpsised meid Sinu seadistuste ja eelistuste salvestamisel, Sinu ligipääsuandmete meeldejätmisel, suunatud sisu pakkumisel ja turundusalasel suhtlemisel, samuti aitavad need meil aru saada, milline osa meie Veebilehest on kõige populaarsem ja analüüsida Veebilehe tööd. Küpsised võivad tulla meilt („esimese osapoole küpsised“) või kolmandatelt isikutelt, kelle teenuseid me kasutame („kolmanda osapoole küpsised“).

Igal ajahetkel saate seadistada oma veebilehitsejat kõigi küpsistega nõustuma, need välja lülitama või andma teada küpsise saatmisest. Palume arvestada, et Veebileht on mõeldud töötama lubatud küpsistega, nii et mõned veebilehe omadused ei pruugi väljalülitatud küpsiste puhul korralikult töötada.

IP-aadress
IP-aadress on ainulaadne arv, mis on omistatud arvutile või muule internetiprotokolli kaudu suhtlevale seadmele. Iga andmeedastuse korral on teil tarvis teada saatja ja vastuvõtja IP-aadressi.

Piksel
Piksel on tarkvaraline kood, mis võimaldab kasutajate ja nende käitumise jälgimist veebilehtedel, kuhu piksel on paigutatud. Tegemist võib olla üldjälgimisega – kas kasutaja on veebilehte külastanud – kuni tegevuste – nagu toote lisamine ostukorvi, toote valimine, vormi ärasaatmine jne – üksikasjaliku jälgimiseni. Piksel võib kogutud info edastada kolmandale isikule, st koodi pakkujale.

Töötlemise otstarve ja selle kirjeldus:

Me kogume ja kasutame isikuandmeid järgevatel otstarvetel:

Veebilehe funktsionaalsuse tagamine.
Sinu isikuandmed aitavad meil kindlustada põhifunktsioonide nagu navigeerimise, Veebilehe kaitstud osadele juurdepääsu, sisu kiire leidmise ja kasutaja tuvastamise tööd. Veebileht ei saa korralikult töötada ilma selleks otstarbeks vajalike andmete töötlemiseta.

Kasutaja eelistuste salvestamine serverisse seansi ajaks või mõistlikult lühikeseks ajavahemikuks.
Isikuandmeid kasutatakse kasutaja mugavuse tõstmiseks, salvestades info Sinu seadistuste nagu keel, piirkond, ekraani lahutusvõime, nõusolek küpsiste kasutamiseks jne kohta.

Kasutaja eelistuste salvestamine mitmel veebilehel.
Isikuandmeid kasutatakse mugavuse tõstmiseks, ühendades mitu veebilehte samade seadistustega – keel, piirkond, ekraani lahutusvõime, nõusolek küpsiste kasutamiseks jne.

Veebilehe liikluse jälgimine:
Liikluse jälgimiseks kasutatakse analüütilisi esimese osapoole küpsiseid. Sellised küpsised ei sisalda ainulaadse kasutaja tuvastamist.

Kasutaja käitumise statistika ja analüüs.
Isikuandmeid kasutatakse statistika koostamiseks ning kasutaja käitumise jälgimiseks ja analüüsimiseks erinevatel veebilehtedel. Andmeid võidakse kasutada anonüümsete raportite koostamiseks. Kasutajat võib otsida sisemistes andmebaasides salvestatud isikuandmete teatud kombinatsioonidega.

Toodete turundamine ja ühendamine sotsiaalvõrgustikega.
Sinu isikuandmeid kasutatakse Sinu teavitamiseks Auto 100 AS ja kolmandate isikute toodete ja teenuste, ürituste, võistluste, uudiskirjade, reklaamide ja kataloogide kohta. Ülalmainitud sõnumite suunamiseks kasutatakse mõningaid isikuandmeid. Sinu isikuandmeid kasutatakse samuti tagamaks, et veebilehed oleksid vastastiku ühendatud sotsiaalvõrgustikega ja et sisu saaks nende võrgustike kaudu jagada.

Uuesti-turundamine
Uuesti-turundamise küpsiste abil saame muuta pakkumised oma kasutajatele huvitavamaks. Uuesti-turundamise küpsised salvestatakse netikasutaja arvutisse või seadmesse brauseri sessiooni ajal. Need võimaldavad reklaamida partnerite ja sotsiaalmeedia veebilehtedel Auto 100 AS tooteid nendele kasutajatele, kes on varasemalt nende toodete vastu huvi tundnud.

Nende reklaamide sisestamine põhineb küpsiste tehnoloogial ja on täielikult anonüümne. Mingeid isikuandmeid (nagu nt IP-aaddress või sarnased andmed) ei salvestata ja samuti ei seota sinu isikuandmetega ühtegi kasutajaprofiiliga.

Lisaks sellele ei edastata ühelegi partnerile või sotsiaalmeedia veebilehele sinu kohta mingeid kasutajaga seotud andmeid. Samuti on reklaamimine täielikult anonüümne.

Kuidas me töötleme Sinu andmeid:

Isikuandmete töötlemine hõlmab eelkõige isikuandmete kogumist, salvestamist andmekandjatele, sortimist, kasutamist, salvestamist ja kustutamist automaatselt või käsitsi eesmärgiga täita ülalmääratletud otstarbeid.

Isikuandmete töötlemise vajalikkus/vabatahtlikkus:

Me võime mõningaid isikuandmeid töödelda Auto 100 AS või kolmanda isiku õigustatud huvide alusel. See kehtib eelkõige küpsiste töötlemise kohta otstarbega tagada Veebilehe funktsionaalsus, salvestada kasutaja eelistused serverisse seansi ajaks ja jälgida veebilehe liiklust.

Muudel otstarvetel töötleme Sinu isikuandmeid ainult Sinu nõusoleku alusel, isikuandmete andmine selliseks töötlemiseks on vabatahtlik, nii et te pole kohustatud neid andmeid andma. Kui te ei andnud meile oma nõusolekut, ei töötle me sel põhjusel Sinu isikuandmeid.

Töötlemise aeg:

Veebilehe funktsionaalsuse tagamiseks kasutatavate küpsiste osas lõpeb töötlemine pärast seansi lõppu. Küpsiseid, mida kasutatakse kasutajate eelistuste salvestamiseks serverisse seansi ajaks või mõistlikult lühikeseks ajavahemikuks ja mida töödeldakse õigustatud huvi alusel, töödeldakse 6 kuu jooksul pärast kasutaja viimast seanssi. Kui töötlemine põhineb nõusolekul, töödeldakse isikuandmeid nõusolekus sätestatud ajavahemiku jooksul või kuni nõusoleku tühistamiseni.

Andmetöötlejate ja vastuvõtjate kategooriad, kellele me võime anda isikuandmeid:

Põhjendatud juhtudel võime meile antud või kogutud andmeid teha kättesaadavaks teistele osapooltele, kelleks on eelkõige: turundusagentuurid, kontserni ettevõtted, analüüsi- ja statistikateenuste pakkujad

Google Analytics
See Veebileht kasutab Google Analyticsit, mida pakub Google, Inc. („Google“) ja mis kasutab küpsiseid analüüsimaks, kuidas kasutajad seda Veebilehte kasutavad.

Küpsise genereeritud infot Veebilehe kasutamise kohta (sealhulgas Sinu IP-aadress) võidakse saata ja salvestada Ameerika Ühendriikides asuvatesse serveritesse.

Google kasutab seda infot Veebilehe kasutamise hindamise otstarbel ja kasutamise kohta käivate raportite koostamiseks selle käitajale ning teiste teenuste pakkumiseks, mis on seotud tegevusega Veebilehel ja interneti üldisel kasutamisel. Google võib samuti edastada seda infot kolmandatele isikutele, kui seda nõuab seadus või kui need kolmandad isikud töötlevad seda infot Google’i tarbeks. Savõid igal ajal keelata oma andmete kogumise Google Analyticsi poolt. Selleks pead järgmiselt Veebilehelt vastava Veebilehitseja lisa alla laadima ja selle installeerima: tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en või oma Veebilehitseja vastavate seadistuste muutmisega, kuid kui te teete seda kõiki tüüpi küpsistega, ei saa te täielikult kasutada kõiki käesoleva Veebilehe funktsioone.

Üksikasjalikku infot Google Analyticsi ja isikuandmete kaitse kohta leiate aadressilt http://www.google.com/intl/en/privacy/privacy-policy.html.

Facebook
Siinne Veebileht kasutab analüütilisi küpsiseid, pikseleid ja teisi Facebook, Inc. („Facebook“) tehnoloogiaid, mis võimaldavad andmete kogumist ja otsimist Veebilehelt ja teistelt lehtedelt internetis, kuna Facebook võib kasutada seda infot mõõte- ja suunamisteenuse pakkumiseks.

Tühistades nõusoleku küpiste kogumiseks Veebilehel või lülitades Veebilehitsejal välja küpsiste kogumise, võite lõpetada info kogumise ja kasutamise Facebooki poolt, kuid kui te teete seda kõiki tüüpi küpsistega, ei saa te täielikult kasutada kõiki käesoleva Veebilehe funktsioone.

Klõpsake siin, et tutvuda Facebooki andmekaitsepõhimõtetega.
Klõpsake siin, et tutvuda teabega Facebooki küpsiste kohta.

Teised osapooled
Taotluse korral võib Sinu isikuandmeid anda ametiasutustele, eriti kohtutele, Eesti Vabariigi politseile ja teistele õiguskaitseasutustele vajalikus ulatuses ja seadusega ettenähtud piires.

Isikuandmete allikas:

Otse teilt.

Isikuandmete edastamine kolmandatesse riikidesse:

Seoses töötlemisega võidakse Sinu isikuandmeid edastada järgmistesse kolmandatesse riikidesse, st väljaspool Eurooopa Majanduspiirkonda asuvatesse riikidesse.

Seoses Google Analyticsi ja/või analüütiliste küpsiste ja teiste ülalkirjeldatud Facebooki veebitehnoloogiatega võidakse Sinu isikuandmeid edastada Ameerika Ühendriikides asuvatele serveritele. Selline edastamine on seadusega lubatud Euroopa Komisjoni otsusega isikuandmete piisava kaitse ja kolmanda osapoole sertifitseerimise kohta andmekaitseraamistiku Privacy Shield kohaselt, st Euroopa Komisjoni ja Ameerika Ühendriikide ühise õigusliku vahendi alusel, kindlustamaks isikuandmete kaitse piisavat taset isikuandmete edastamisel USA-sse, vastavalt Euroopa Komisjoni sellekohasele otsusele. Andmete töötlemine sellise edastuse alusel ei nõua muude õiguslike tingimuste
täitmist.

Rohkem informatsiooni: http://www.skoda.ee/muu/privaatsuspoliitika

Automaatne otsusetegemine isikuandmete põhjal, millel võivad olla olulised juriidilised või muud mõjud:

Mingi automaatne otsusetegemine ei ole selle töötlemise osa.

Muu info

Isikuandmeid võidakse arhiveerida avalikes huvides ning kasutada teaduslike, ajalooliste või statistiliste uuringute otstarbel.

Meil puudub kontroll väliste veebilehtede sisu üle, millele Veebilehel hüperlinkidega viidatakse. Me ei vastuta Sinu isikuandmete töötlemise eest välistel veebilehtedel. Neid hüperlinke pakutakse kasutajatele kui teenust ning need on ligipääsetavad Sinu omal vastutusel.

Kindlustamaks maksimaalset kaitset omavolilise ligipääsu või meie kogutud ja töödeldud andmete omavolilise muutmise, avaldamise või hävitamise eest, oleme võtnud kasutusele vastavad organisatsioonilised ja tehnilised meetmed, sealhulgas füüsilised, elektroonilised ja haldusprotseduurid, kaitsmaks ja turvamaks siinse Veebilehe kaudu kogutud infot. Sinu tundlikud andmed ja/või isikuandmed, mille te olete sisestanud meie Veebilehele, on krüpteeritud ja kaitstud SSL-sertifikaadiga.

Ülaltoodust olenemata ei saa me tagada, et Sinu isikuandmed on turvatud, kui te neid edastate või kui te menetlete oma isikuandmeid ebaturvaliselt.