Võta igast kilomeetrist parim!

Škoda läbisõidunäiduki kilomeetrid ei mõõda ainult vahemaad, vaid ka saadud kogemusi, kasutatud võimalusi ja järgitud uudishimu. Need tähistavad tundeid ja hetki ja lugusid. Saadud õppetunde ja vastuseid. Need mõõdavad elu.

Me soovime, et inimesed avastaksid maailma enda ümber, kogeksid oma teel midagi erilist ja võtaksid igast kilomeetrist parima!

Vaata meie uue brändikampaania videot!

Let's explore!

Igale teekonnale, olgu see lühike või pikk, on hea asuda koos usaldusväärse kaaslasega. Škoda tahab Sinu jaoks olla südikas reisikaaslane, kes aitab Sul maailma tundma õppida. Me julgustame ja innustame Sind võtma rataste alla uusi ja avastamata teid, viime Su alati kindlalt kohale ja toome rõõmsana tagasi.

Meie uus disainikeel.

Škoda kaubamärgiga toimunud muutused peegelduvad ka meie autode väliskujus ja interjööris. Soliidsed ja tugevad jooned annavad Sulle kindlustunde uitada ükskõik millistel teedel, tundes ennast turvaliselt ja kaitstult. Materjalid ja vormid sulanduvad ühtseks tervikuks, pakkudes muljet kergusest ja lihtsusest, aga samal ajal ka iseloomulikku väljanägemist.

Modernne ja soliidne – need on märksõnad, mis võtavad kokku meie lähenemise disainile, mis mõjub esinduslikult ja väljapeetult, kuid samas isikupäraselt ja funktsionaalselt.

Tule proovisõidule!

Meie mudelivalikust leiad enda jaoks sobiva kaaslase.

Avasta laoautode valik.

Avasta laos olevad autod ning saa rohkem teada juba täna. Sinu unistuste auto on vaid ühe klõpsu kaugusel!

Võta igast kilomeetrist parim ja Puhka Eestis!

Võta igast kilomeetrist, igast nädalavahetusest ja puhkusepäevast parim.
Tutvu Puhka Eestis turismiinfolehe Eesti-puhkuse info ja ideedega!