Miks minna üle elektrile?

Elektriautod on Sinu rahakotile sõbralikumad.

Lisaks keskkonna säästmisele säästad ka raha. Elektriauto pidamine ja hooldus on soodsam kui sisepõlemismootoriga autodel. Lisaks sellele saavad omanikud muid eeliseid, näiteks bussirajal sõita. 

Laadimine on kiire ja lihtne.

Oma elektriauto akut saad laadida pea kõikjal: näiteks 230 V kodusest pistikust, wallboxist, avalikus laadimisjaamas või ka kiirlaadimisjaamas. Seejuures kehtib lihtne reegel: mida suurem laadimisvõimsus, seda lühem laadimisaeg. Olles seda korra proovinud, tundub autoaku laadimine Sulle peaaegu sama lihtne nagu telefoni laadimine.

Pikad reisid ei tekita ärevust.

Elektriautod pakuvad sõiduulatust, mis ületab suure varuga Sinu igapäevase keskmise sõiduvajaduse, sõltumata ilmast, sõidustiilist või koormatusest. Ja kui tekib vajadus minna pikemale sõidule, näiteks puhkusereisile, saad oma elektriautot laadida pidevalt laienevas avalikus laadimisvõrgustikus ja kiirlaadimisjaamas, mille kasutamine on kiire ja lihtne – eriti veel meie Powerpass’i abil.

Täiselektriline

Škoda Enyaq Coupé

Täiesti uus Škoda Enyaq Coupé on muljetavaldavalt stiilne ja aerodünaamiliselt efektiivne. See on saadaval kolme erineva võimsusega – 60, 85 ja 85x – ning pakub ühe akutäiega kuni 570 km* sõiduulatust.

Škoda Enyaq

Meie esimene täiselektriline Škoda linnamaastur pakub tipptasemel tehnoloogiat ja üle 560 km* sõiduulatust. Ostes saad valida eri akude vahel, mis pakuvad erinevat mahutavust ja dünaamikat.

… või hübriid?

Škoda Superb Combi iV

Meie lipulaeva pistikhübriid variant pakub kuni 150 kW süsteemivõimsust ja 350 Nm suurimat pöördemomenti, kombineerides selle üle 100 km* elektrilise sõuduulatusega.

Škoda Kodiaq iV

Škoda esimene pistikhübriid linnamaastur pakub kuni 150 kW süsteemivõimsust ja 350 Nm suurimat pöördemomenti, kombineerides selle üle 100 km* elektrilise sõuduulatusega.

Kui palju mu Škoda maksma läheb?

Elektriauto omamisel on palju eeliseid!

Väiksema kütuse- ja hoolduskuluga kui sisepõlemismootoriga mootorid, pakuvad elektriautod omanikele rohkelt lisandväärtust, paljudel turgudel näiteks ka riigipoolset ostutoetust või maksusoodustust.

Avalik laadimine

Tänu Powerpass’ile pääsed ligi enam kui 630 000 avalikule laadimisjaamale Euroopas. Powerpass’iga MyŠkoda rakenduses ja üheainsa laadimiskaardiga saad autot laadida sisuliselt igal pool.

Kodune laadimine

Lõõgastu ja lae oma autot kodus meie lihtsa ja mugava koduse laadimislahenduse – Škoda iV laadija – abil. Ühtlasi saad oma elektriautot laadida elektripistikutest.

Naudi eMobiilsust rakendusega MyŠkoda

Tänu Powerpass’ile rakenduses MyŠkoda ja ühele ainsale laadimiskaardile saad autot laadida sisuliselt kõikjal. Kogu oma laadimisinfo ja maksed leiad mugavalt ühest rakendusest. Sedasi on kõik Su laadimisvajadused ühes kohas.

Kas on küsimusi?

ElektriautodAkudLaadiminePowerpass
Kas tead, mis vahe on pistikhübriidil, poolhübriidil ja täiselektrilisel autol?
Kas tead, kui kaua akud kestavad?
Kas tead, kuidas oma elektriautot laadida?
Kas teadsid, et ühe ja sama kaardiga saad laadida kõikjal?
Škoda Storyboard

eMobiilsus