Tundke end turvaliselt!

Oleme kindlad oma autode tootmis- ja koostekvaliteedi osas. Nii et saame uutele autodele anda mitte ainult kaheaastase läbisõidu piiranguta garantii, vaid lisaks ka kolme aastase garantii kuni läbisõiduni 100 000 km.

Uue Škoda ostmisel Eestis kehtivad järgmised garantiid:

  • 5-aastane garantii kuni läbisõiduni 100 000 km, millest esimesed 2 aastat on läbisõidupiiranguta. Täpsema teabe garantii ulatuse kohta leiad "Garantiitingimuste" alt
  • 5-aastane Mobiilsusgarantii kuni läbisõiduni 100 000 km, millest esimesed 2 aastat on läbisõidupiiranguta. Täpsema teabe garantii ulatuse kohta leiad "Garantiitingimuste" alt
  • 3-aastane värvigarantii
  • 8-aastane garantii läbisõiduni 160 000km elektri- ja pistikuhübriidautode kõrgepingeakule
  • 12-aastane läbiva korrosiooni vastane garantii

Garantiiperiood algab auto kättesaamise kuupäevast. Kui soovite oma turvalisust veelgi laiendada, võite pikendada garantiiperioodi läbisõitu kuni 150 000 km-ni.

Palume mõista, et hoolimata järelvalvest ja arvukatest kontrollidest kõigis tootmisjärkudes võib meie toodetel esineda puudujääke. Meie jaoks on äärmiselt tähtis, et Škoda Teeninduspartnerid kõrvaldaksid need puudujäägid kiiresti ja täpselt, Škoda Garantiitingimustest lähtuvalt.

Škoda garantii eelduseks on hooldustööde õigeaegne ja asjatundlik teostamine vastavalt tootja juhenditele. Kui auto omanik ei pea kinni ettenähtud hooldusgraafikust, võidakse tema garantiinõudeid piirata või jätta rahuldamata.

Vaata täpsemalt Škoda garantiitingimusi

Škoda mobiilsusgarantii

Olge muretu ja mobiilne! Oma uue Škoda sõidukiga olete omandanud ka Škoda Mobiilsusgarantii! Škoda annab auto garantii kehtivuse ajaks, maksimaalselt 2 aastaks, Euroopa ulatuses mobiilsusgarantii. Kui klient käib korrapäraselt sõidukit hooldamas volitatud Škoda teeninduspartnerite juures (vastavalt sätestatud hooldusplaanile) pikendatakse mobiilsusgarantiid järgmise hooldusplaani järgse hoolduseni kuid mitte rohkem kui sõiduki garantiiaja lõpuni.

Kui peaksite vastupidiselt ootustele oma Škoda sõidukiga teele jääma, on teil tänu mobiilsusgarantiile õigus järgmistele teenustele::
Rikke parandamine kohapeal
Pukseerimine lähima Škoda teeninduspartneri juurde
Majutus
Asendusauto
Reisi jätkamine või kojusõit
Konsultatsioon ja nõustamine

Juhul kui jääte oma Škoda sõidukiga teele, helistage:
Eestis Škoda autoabi numbrile +3726979182.
Škoda autoabi teenindab teid ööpäevaringselt.

Täpsemalt Škoda mobiilsusgarantii tingimustest