Sissejuhatus

Iga klient on meile oluline.

Diislite kampaania puudutab palju enamat kui ainult mootoreid. See puudutab iga üksikut klienti. Just seepärast oleme nüüdseks edukalt parendanud juba üle 600 000 ŠKODA auto kogu maailmas.

Kuid sellega me ei piirdu. Oleme jätkanud arendustöid, katsetusi ja kontrollimist. Kõik meie tehnilised meetmed kiitis pärast põhjalikke katseid heaks Suurbritannia sõidukite sertifitseerimisagentuur. See tähendab, et me saame tehnilisi meetmeid rakendada kõigil asjassepuutuvatel ŠKODA diiselmootoritel.

Tehniline taust

Enamiku asjassepuutuvate mootorivariantide puhul seisnevad tehnilised meetmed tarkvara uuendamises. Tarkvarauuendus sisaldab viimastel aastatel tehtud uusimaid leide diiselmootori põlemisprotsessi pideva arendamise alalt ning täiustab näiteks sissepritsetsükleid. Puhast tööaega kulub sellele meetmele umbes pool tundi.

Ainult 1,6-liitristele mootoritele on tarvis paigaldada ka niinimetatud õhuvoolumuundur. Tehniliste meetmete rakendamiseks vajalik aeg on alla ühe tunni.

Vastavad volitatud asutused on kinnitanud, et tehniliste meetmete rakendamine ei mõjuta negatiivselt kütusekulu näitajaid, heitgaaside CO2-sisalduse näitajaid, mootori võimsust, maksimaalset pöördemomenti ega mürataset. Lisaks intensiivsele tööle, mida Volkswageni kontsernis tehti meetmete heakskiitmiseks, viisid volitatud asutused samuti läbi ulatuslikke sõltumatuid katseid, mõnel juhul väliste inseneriteenuse pakkujate kaasabil.

Asjassepuutuvad kliendid võivad olla kindlad, et tehnilised meetmed rakendatakse edukalt. Kõik sõiduki tüübikinnitusse puutuvad näitajad jäävad kehtima. See oli põhiline eeldus tehniliste meetmete heakskiitmiseks volitatud asutuste poolt.

Paljudes riikides saab iga klient, kelle autol tuleb rakendada tehnilisi meetmeid, pärast hoolduskeskuse külastamist vastava kinnituskirja.

Võta ŠKODAga ühendust

Kõiki ŠKODA kliente, kelle sõidukite tarvis tehnilised meetmed on heaks kiidetud, on juba kutsutud osa saama tehniliste meetmete kampaaniast. Kui Sa soovid kohe kontrollida, kas tehnilised meetmed puudutavad Sinu konkreetset sõidukit, palume kasutada alltoodud lingil asuvat VIN-koodi kontrollimise tööriista.

KONTROLLI ENDA AUTOT

Kui VIN-koodi kontrollimise tööriist kinnitab, et tehnilised meetmed puudutavad Sinu sõidukit, palume ühendust võtta ŠKODA volitatud hooldusega ja võimalikult kiiresti hooldusaeg kokku leppida.

Sõltuvalt tööde mahust kulub selleks 30 minutit kuni üks tund ning tööd on loomulikult Sinu jaoks tasuta. Palume Sinu mõistmist, kui tööprotsessidest tingitud organisatsioonilistel põhjustel läheb tegevusega pisut rohkem aega. Et vältida ebamugavusi, tagab ŠKODA Sulle vajaduse korral asjakohase ja Sinu vajadustega sobiva alternatiivse liikumisviisi meetmete rakendamise ajaks.

BRONEERI TEENINDUS

Täname Sind kannatlikkuse ja meile osutatud usalduse eest.

Korduma kippuvad küsimused

Usalduse loomise meetmed