E-MOBIILSUS

ŠKODA jaoks on elektrisõidukid midagi enamat kui vaid lihtsalt alternatiivse jõuallikaga autod. Täiselektrilise ŠKODA CITIGOe iV ja pistikhübriidi ŠKODA SUPERB iV turuletoomisega alustasime oma 125-aastase ajaloo täiesti uut peatükki, mis loodetavasti teeb e-mobiilsuse kõigile kättesaadavaks. Aastaks 2025 pakub ŠKODA viit täiselektrilist sõidukit. Võid loota rohkem lõbu, vähem heitmeid, rohkem võimalusi ja vähem piiranguid.
Liitu meiega teekonnal tulevikku!

ŠKODA iV VALIK

Kuidas Sina nimetaksid sõidukit, mis on silmapaistvalt intelligentne, intuitiivne, inspireeriv, individuaalne ja ikoonline? Meie otsustasime, et „iV“ sobib ideaalselt. Ajatu disaini, võrreldamatu ruumikuse ja rafineeritud Simply Clever-lahendustega ŠKODA iV valik näitab täiuslikult, kuidas me Sind tulevikku viime: nutikuse, tõhususe ja lõbuga.

PÕNEVATE FUNKTSIOONIDEGA LAETUD

Kuidas tundub elu iV stiilis? Vaata meie elektrifitseeritud mudelite põhiomaduste lühiülevaadet, et näha, kuidas need Sind argielus aidata võiksid.

AKUTEHNOLOOGIA

Kõigis elektrifitseeritud iV-mudelites kasutatakse maksimaalse võimaliku energiatihedusega akutehnikat, mille väljatöötamisel oli turvalisus kõrgeima prioriteediga. Meie akuhaldussüsteem tagab optimaalse suutlikkuse tuhandete laadimistsüklite jooksul.

E-MOBIILSUSE EELISED

E-mobiilsuse elustiil on eelistest tulvil ning elektrirevolutsiooni edenedes tuleb neid hüvesid üha juurde.

LÄHEMAT INFOT ANNAB KKK

TULEVIKUMOBIILSUS

Oled valmis lähemalt vaatama? Tutvu eesootavate asjadega lähemalt meie Tulevikumobiilisuse sarjas.

300 laadimispunkti

Elektriautod pole ainsad, millest sõltub tuleviku elektriline mobiilsus. Elektriautosid on vaja laadida. Just seetõttu käitab ja katsetab ŠKODA 300 laadimispunkti oma Tšehhi Vabariigis asuvates tehastes.

Rohkem informatsiooni

Ostutoetused, nullmaksud ja tasuta kiirteed…

E-mobiilsuse kasvuga on mitmed riigid hakanud otsima võimalusi selle trendi toetamiseks. Õigusaktidega tehakse elektriautode soetamist odavamaks või soodustatakse nende kasutamist võrreldes tavasõidukitega.

Rohkem informatsiooni

Laadimine tankimise asemel…

E-mobiilsus ei tähenda ainult elektriautosid. Vastava taristu ehitamine on elektriautonduse arenguks hädatarvilik. Elektriautode juhid hakkavad rohkem pikki reise kavandama ning see muudab järk-järgult nende sõiduharjumusi.

Rohkem informatsiooni